تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان؛    
طرح نمونه‌گیری برای مقابله با سالک در سمنان اجرا می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان، گفت: طرح نمونه‌گیری برای جلوگیری از بیماری سالک در برخی از مناطق استان با همکاری شبکه بهداشت و درمان انجام می‌شود.

به گزارش مرآت،  امیر بینایی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان، در نشست کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت خانواده و بانوان سمنان در سالن کوثر استانداری درباره طرح‌های پیش روی حوزه اجتماعی و سلامت در سطح استان، گفت: طرح ساماندهی متکدیان از مصوبه‌های نشست گذشته کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت خانواده و بانوان بوده که نامه‌نگاری‌ها برای اجرای این طرح انجام شده است.

وی همچنین گفت: اجرای طرح نمونه‌گیری برای جلوگیری از بیماری سالک در برخی از مناطق استان سمنان با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی شاهرود و سمنان و همچنین شبکه بهداشت و درمان در دست اجرا است.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان، با بیان اینکه تأمین مکان برای اسکان و نگهداری متکدیان با برنامه‌ریزی از سوی مسئولان مربوطه در دستور کار است، گفت: همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان در راستای تأمین امکانات بهداشتی برای متکدیان به انجام رسیده است.

بینایی همچنین تاکید داشت: آموزش شغلی و توجه به مهارت متکدیان با تلاش اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در دستور کار است.

وی به مسائل دیگری چون توجه به اهمیت ورزش بانوان و دختران استان سمنان با اتخاذ رویکردهای عملی و کاربردی نیز اشاره کرد و بیان داشت: توجه به سواد حرکتی برای ترویج ورزش همگانی در بین اقشار مردم مورد توجه است.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه