تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان:    
طرح نظارتی ویژه نوروز از 15 اسفند آغاز می شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز شامل بازدیدهای روزانه از واحد های صنفی و عرضه کالا، از 15 اسفند آغاز می شود.

به گزارش مرات، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان در نشست طرح نظارتی ویژه نوروز گفت: این طرح به مدت یک ماه ادامه دارد و روزانه در حدود 400 بازرسی از سوی کارشناسان نظارت و بازرسی این سازمان و بازرسان و ناظران افتخاری، از واحد های صنفی استان انجام می شود.

وی هدف از اجرای طرح بازرسی ویژه نوروز را شرایط حساس ایام پایانی سال، افزایش تقاضای عمومی برای بسیاری از کالاها و خدمات در آستانه نوروز، لزوم پایش وضعیت بازار کالا و خدمات به ویژه کالاهای اولویت دار، پوشش فعالیت های نظارتی بر سطح مراکز فعال تجاری و اقتصادی استان سمنان و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها اعلام کرد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ادامه داد: بالغ بر 55 نفر در استان سمنان به عنوان بازرسان و ناظران افتخاری و کارشناسان نظارت و بازرسی فعالیت دارند که وضعیت نرخ کالا و خدمات موجود، کمبود و فراوانی کالا وخدمات ضروری اولویت دار در سطح عرضه را به صورت ویژه و شبانه روزی رصد می کنند و عملکرد واحد های صنفی استان سمنان در ایام نوروز را زیر نظارت دارند.

وی اظهار کرد: کشیک های نوروزی و گشت های نظارت و بازرسی در ایام نوروز، مانند سایر روزها فعال هستند و با هرگونه تخلف در واحد های صنفی، سطح عرضه برخورد می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تاکید کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف گرانفروشی، کم فروشی، درج نکردن قیمت، نصب نکردن نرخنامه، صادر نکردن صورتحساب مرابت را با شماره تلفن گویا 124 سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گزارش کنند.

24 هزار واحد صنفی در استان سمنان وجود دارد یعنی به ازای هر 23 تا 27 نفر در این استان، یک واحد صنفی وجود دارد.

انتهای پیام/

شبکه اطلاع رسانی مرات استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.