تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

    
طرح انتقال آب خزر به سمنان در سفر رئیس جمهور مجددا مطرح می شود
منتخب مردم دامغان در مجلس دهم بابیان اینکه انتقال آب از دریای خزر به استان سمنان یکی از طرح های پیشنهادی در سفر هئیت دولت است، گفت: این طرح مشکلات بخش کشاورزی را رفع می کند.

به گزارش مرآت به نقل از تیتریک دامغان؛ ابوالفضل حسن بیکی در نشست با اصناف و بازاریان این شهرستان به میزبانی اتاق اصناف به سفر رئیس جمهور و هئیت دولت به استان سمنان در اواخر ماه جاری خبر داد و افزود: باید تلاش کنیم اعتبارات پیشنهاد شده از شهرستان دامغان جذب و طرح های پیشنهاد شده توسط دولت به تصویب برسد.

وی خاطرنشان کرد: اگر ما بتوانیم اعتبارات پیشنهاد شده را جذب و طرح های ارائه شده را در جریان سفر رئیس جمهور و هئیت دولت به تصویب برسانیم می توانیم به رشد و شکوفایی شهرستان دامغان کمک کنیم.

منتخب مردم شهرستان دامغان در مجلس دهم تصریح کرد: رشد و توسعه شهرستان دامغان آرزوی هر دامغانی است و باید در این راستا از تمام توان و ظرفیت ها استفاده کنیم.

حسن بیکی با اشاره به سفر روز گذشته نماینده ولی فقیه در استان سمنان و استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی به شش روستای محروم جنوب دامغان یادآورشد: برای حل مشکل آب روستای محروم کوه زر در85کیلومتری جنوب این شهرستان به 120میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است که برای تامین این میزان اعتبار در سفر رئیس جمهور به سمنان تصمیم گیری شود.

وی خاطرنشان کرد: آب مورد نیاز مردم محروم روستای کوه زر باید از 30کیلومتری این روستا آب منتقل شود که شرکت آب و فاضلاب روستایی استان باید در این زمینه تلاش کند تا مردم این روستا که با کمبود آب موجه هستند.

منتخب مردم شهرستان دامغان در مجلس دهم یادآورشد: باید روستاهای جنوب شهرستان دامغان را با تامین اعتبار به رشد و توسعه آنها در تمامی بخش ها کمک کرد.

وی اضافه کرد: با تامین آب و تقویت بخش کشاورزی می توانیم بستر رشد و توسعه و شکوفایی مناطق محروم و دور افتاده را فراهم کنیم و در این راستا دولت باید نهایت همراهی و همکاری را داشته باشد.

وی بابیان اینکه انتقال آب از دریای خزر به استان سمنان یکی از طرح های مهم و در دستور کار هئیت دولت به این استان است، افزود: انتقال آب از دریای خزر به استان سمنان یک حرکت و گام مهم است که با اجرا شدن این طرح مشکل تامین آب استان سمنان برطرف می شود و شخص رئیس جمهور نیز از اجرا شدن این طرح مهم آبی حمایت و بارها برانجام آن تاکید کرده است.

وی ادامه داد : با تامین آب برای بخش کشاورزی و شرب استان سمنان را می توانیم پویا و زنده کنیم و در این راستا باید تمام تلاش خود را به کار گیریم.

منتخب مردم شهرستان دامغان در مجلس دهم با بیان اینکه مردم این شهرستان در استقبال از رئیس جمهور در مرکز استان حضوری فعال داشته باشند، اظهار کرد: باید در روز ورود رئیس جمهور و هئیت دولت به استان سمنان حضوری فعال داشته و از فرزند استان به خوبی استقبال کنیم.

وی تصریح کرد: این حضور و استقبال به دشمنان نشان خواهد داد که مردم دوستدار رهبری و مسئولان خود هستند و نقشه های دشمنان را علیه ملت ایران که می خواهند بین مردم و مسئولان فاصله و جدایی بیاندازند را خنثی می کند.

وی به نقش و جایگاه اصناف و بازاریان در رشد و توسعه اقتصادی جامعه پرداخت و اظهار داشت : دولت می تواند حامی خوبی برای اصناف و بازاریان باشد و این نقش خود را بیش از گذشته پررنگ و تقویت کند.

حسن بیکی یاد آورشد: اصناف و بازاریان می توانند در رشد و شکوفایی اقتصادی جامعه نقش آفرین باشند و به تقویت اقتصاد جامعه کمک کنند.

منتخب مردم شهرستان دامغان در مجلس دهم در خاتمه با اعلام اینکه موافق انتقال دوشنبه بازار دامغان به جمعه بازار است افزود: برای اینکه سرمایه ی بازاریان ما در خود دامغان هزینه شود شهرک صنفی را راه اندازی خواهیم کرد تا خود بازاریان دامغانی مولد اقتصاد شهر باشند.

انتهای پیام/ع

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه