دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
طرح «میزبانی به توان میلیون» در سمنان به اجرا در خواهد آمد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
طرح میزبانی به توان میلیون به همت اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان برگزار می شود.

به گزارش مرآت، محمدرضا عرب پور مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان در تشریح ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت این تشکل، اظهار داشت: دانش آموزان انجمنی در برنامه ای متمرکز و ملی به مناسبت ایام الله امامت و ولایت اقدام به برگزاری طرح «میزبانی به توان میلیون» خواهند نمود. امام جعفر صادق(ع) بیان فرمودند: «غذا دادن به یک مومن در عید غدیر ثواب اطعام یک میلیون صدیق و پیامبر و شهید و فرد صالح را در حرم خداوند دارد» بر اساس این حدیث شریف و تاکیدات رهبر معظم انقلاب در راستای کمک مومنانه، دانش آموزان انجمنی استان سمنان قصد دارند با محوریت خدمات اجتماعی برنامه های عید غدیر امسال را برگزار نمایند.

وی افزود: در این طرح که با هدف احیای اطعام عید غدیر و با توجه به پروتکل های بهداشتی ویژه امسال برنامه ریزی شده است، یک وعده اطعام میان 1500 خانوار در سطح استان در قالب ارزاق خشک و در مناطق کمتر درگیر به صورت گرم و با محوریت خانواده دانش آموزان نیازمند استان، با رعایت پروتکل های بهداشتی توزیع می شود. همچنین توزیع اقلام تبرکی، فرهنگی و بسته های بهداشتی میان دانش آموزان و خانواده های آنها و همچنین خانوارهای آسیب پذیر از دیگر برنامه های پیش بینی شده در سطح استان می باشد که خیرین محترم می توانند با شماره گیری کد #880* در هدف گذاری اطعام یک میلیون نفر در کل کشور شریک شوند.

عرب پور اضافه کرد: ویژه برنامه دیگری که به مناسبت این ایام مبارک در استان اجرا خواهد شد برپایی کاروان شادی دوچرخه سواری «غدیری شو» می باشد که با حرکت در محلات مختلف سطح شهر و اجرای سرودهای شادانه عید غدیر و اهدای هدایا در محلات محروم شهر، سعی در القای فضای شادی و نشاط متناسب این ایام در روزهای منتهی به عید غدیر را دارد.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.