تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
ضرورت تقویت ارتباط بین دانشگاه، پارک علم و فناوری / مراکز و کارخانه‌های نوآوری در استان برنامه ریزی می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
با هدف استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و تقویت ارتباط بین دانشگاه، پارک علم و فناوری و دستگاه‌های اجرایی و مراکز صنعتی مراکز و کارخانه‌های نوآوری در استان برنامه ریزی می‌شود.

به گزارش مرآت،حسن سعدالدین مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان در خاتمه نشست شورای دانشگاه‌های دامغان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ظرفیت دانشگاه، فقط آموزش نیست، بلکه بهره‌گیری از ظرفیت هیئت علمی دانشگاه نیز بسیار مهم است، گفت: باید ارتباط بین دانشگاه، پارک علم و فناوری و دستگاه‌های اجرایی و مراکز صنعتی تقویت شود.

او با بیان اینکه بررسی طرح‌های اجرا شده نشان دهنده آن است که پژوهش‌های انجام شده تا به حال کاربردی نبوده و باید در این راستا رویکردمان تغییر کند، افزود: ایجاد مراکز و کارخانه‌های نوآوری باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی نوسازی و تحول اداری استانداری سمنان با اشاره به اینکه برخی از سرمایه گذاران و شرکت‌های نوآور، رو به افول هستند، ابراز داشت: ایجاد شتاب دهنده‌ها در سطح شهرستان‌ها، مانع از افول شرکت‌هایی از این دست خواهد شد.

حسن سعدالدین در پایان بیان کرد: باید پژوهش‌ها در حوزه پسته دامغان، کاربردی شود.

انتهای پیام /

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه