تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان خبرداد؛    
ضرورت بکارگیری نیرو‌های متخصص و با مهارت در آتش نشانی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فخری گفت: آتش نشانان حافظ ایمنی و امنیت مردم هستند و باید این افراد دارای تخصص و با مهارت باشند.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در سفر به شهرستان گرمسار و در مراسم تجلیل از آتشنشانان که به مناسبت هفت مهرماه روز آتش نشان برگزار شد، با اشاره اینکه استان پهناور سمنان به لحاظ وسعت جز هفت استان برتر کشور است، اذعان داشت: استان سمنان در مسیر تردد زائرین قرار داشته و خدمات زیادی را ارائه می‌دهد.

او در ادامه با بیان اینکه هزینه‌های زیادی متحمل آتش نشانان می‌شود، اما از کمترین میزان بودجه و اعتبارات در این بحث بهره‌مند هستند افزود: ضروری است در مقوله تخصیص اعتبارات به ویژه در شهرداری‌ها مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فخری با اشاره به مشکلاتی که در ایام شیوع بیماری کرونا در کشور ایجاد شد، اظهار داشت: می‌توان استان سمنان را کارگاه عمرانی توصیف کرده در در این ایام نیز کار‌های عمرانی بطور جد پیگیری شده و هیچ خللی در انجام پروژه‌های عمرانی ایجاد نشده است و هر قدر این خدمات صمیمانه‌تر به مردم هبه شودمورد رضای خداوند متعال خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ضمن گرامیداشت و تبریک روز آتش نشانی بیان کرد: آتش نشانی کاری دلی است وظیفه و پست و مقام نیست، لذا پرسنل خدوم آتش نشانی با حداقل حقوق و مزایا وظایف مرتبط با مردم را به انجام می‌رسانند تا برای مردم حادثه‌ای رخ ندهد.

او با تاکید بر بکارگیری افراد متخصص توانمند در حوزه آتش نشانی ابراز داشت: در شهرستان گرمسار به این امر توجه شده است و خوشبختانه ۲۶۸ نفر در کل استان در استخدام اتش نشانی هستند که این امر بالاتر از استاندارد تعریف شده در سطح کشوراست.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه