شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس اداره محیط‌زیست مهدی‌شهر:
شکارچی متخلف در مهدی‌شهر به 9 سال زندان محکوم شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره محیط‌زیست مهدی‌شهر بابیان اینکه شکارچی متخلف در این شهر به ۹ سال زندان محکوم شد، گفت: در این راستا سه رأس کل وحشی، دو تله آهنی و تعدادی ادوات شکار کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس زارع رئیس اداره محیط‌زیست مهدی‌شهر در گفتگو با خبرنگاران از دستگیری شکارچی متخلف سابقه‌دار در مهدی‌شهر خبر داد و بابیان اینکه این فرد به ۹ سال زندان محکوم‌شده است، ابراز داشت: پس از شنیده شدن صدای تیر مأموران اجرایی منطقه حفاظت‌شده پرور حوالی روستای رودبارک بلافاصله به محل اعزام و مظنون به‌صورت نامحسوس تحت کنترل قرار گرفت.

وی افزود: ساعتی بعد یک دستگاه نیسان به منزل مظنون مراجعه و حوالی غروب با بار چوب محل را ترک می‌کند که خودرو مذکور تحت نظر پاسگاه انتظامی فولاد محله متوقف و در بازرسی اولیه از خودرو یکدست جگرسیاه مربوط به گونه کل وحشی کشف و ضبط شد.

رئیس اداره محیط‌زیست مهدی‌شهر بابیان اینکه در پی اعتراف مظنون اصلی مبنی بر تعلق این جگرسیاه به وی راننده نیسان و فرزند او آزاد شدند، ابراز داشت: در بازرسی از منزل مظنون با حضور عوامل کلانتری، بقایای سه رأس کل وحشی و دو تله آهنی و تعدادی ادوات شکار و صید کشف و ضبط شد.

زارع در ادامه تصریح کرد: پس از انجام مراحل قضایی متهم مذکور بارأی دادگاه و به جرم شکار غیرمجاز سه رأس کل وحشی به ۹ سال حبس تعزیری محکوم شد.

وی افزود: از شهروندان و طبیعت دوستان تقاضا داریم چنانچه در مناطق تحت حفاظت محیط‌زیست با موارد مشکوکی مواجه شدند بلافاصله مراتب را به یگان محیط‌زیست یا عوامل انتظامی اطلاع دهند تا نسبت به رفع آن در اسرع وقت اقدام شود.

انتهای پیام/ ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه