دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سردار سلیمانی:
شهید سلیمانی، مصلح بزرگ جهانی بود/ با فروپاشی دیوارهای کنگره آمریکا هیمنه این کشور هم فرو ریخت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهید سلیمانی نه تنها با داعش مقابله کرد، بلکه از وقوع جنگ های بزرگتر در جهان پیشگیری کرد؛ لذا شهید سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی بود.

به گزارش مرآت به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی با عنوان «سرباز مکتب امام خمینی (ره)» که عصر امروز در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: حاج قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب انقلاب اسلامی و برآمده از مکتب امام خمینی (ره) است که همه او را به این عنوان می شناسند.

وی افزود: در دوره رنسانس اخلاق و معنویت به حاشیه رفت و خودباوران را کنار زد و متأسفانه دنیاپرستی و مال اندوزی جای اخلاق و خداباوری را گرفت و آرام آرام تجاوز به حقوق دیگران در غرب به رسمیت شناخته شد و خداباوری جایگاه خود را در غرب از دست داد، اما انقلاب اسلامی انقلابی برای گسترش تفکر خداباوری در جهان بود تا تمام ملت ها به جایگاه واقعی خداوند پی ببرند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: در دوران حاضر، استکبار که هیچ اعتقادی به خدا ندارد، جریانی را به نام داعش که یک جریان تاریک و پر از جهالت بود را در منطقه ایجاد کرد و مقر فرماندهی آن را رژیم صهیونسیتی انتخاب کرد، اما حاج قاسم سلیمانی مقابل این جریان تاریک ایستاد و اگر سردار سلیمانی مقابل این جریان تاریک نمی ایستاد، کشور ما مورد تاخت و تاز آن قرار می گرفت و حتی سایر کشورهای اسلامی را هم تاریکی در بر می گرفت.

سلیمانی بیان کرد: شهید سلیمانی نه تنها با داعش مقابله کرد، بلکه از وقوع جنگ های بزرگتر در جهان پیشگیری کرد؛ لذا شهید سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی بود. اگر داعش بر سرزمین‌های اسلامی سلطه می یافت قطعاً جنگ و خون ریزی تمام دنیا را در بر می گرفت و کشورهای اسلامی با تجزیه روبه‌رو می شدند.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در آمریکا گفت: آمریکایی که ادعای قدرت پوشالی او گوش فلک را کر می کرد امروز صدای خورد شدن استخوان های آن به گوش می رسد و همانطور که همگان دیدند دیوارهای کنگره آمریکا فروریخت و همین مسئله هیمنه آمریکا را در جهان از بین برده و زمینه ساز فروپاشی این کشور را فراهم کرد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.