تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

فرماندار مهدیشهر:    
شهرستان مهدیشهر مقصد گردشگران است/ فاصله مهدیشهر تا دریا؛ ۲ ساعت
فرماندار مهدیشهر با بیان اینکه این شهرستان مقصد گردشگران است نه معبر، گفت: باید مسیر تردد اصلی "به سوی دریا" از شهرستان گردشگری مهدیشهر باشد چرا که تنها 2 ساعت بیشتر با دریا فاصله ندارد.

به گزارش مرآت به نقل از نیزوا، حسن ارگی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان مهدیشهر در سال 95، با اشاره به فرا رسیدن نوروز، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت هایی که این شهرستان دارد باید بتوانیم گردشگران بیشتری را در شهرستان جذب کنیم.

وی حضور گردشگران را موجب رونق اقتصادی و معرفی هر چه بیشتر فرهنگ و تاریخ این شهرستان دانست و تصریح کرد: شهرستان مهدیشهر ظرفیت هایی دارد که در استان نمونه است.

فرماندار مهدیشهر با بیان اینکه یکی از راه های جذب گردشگر در شهرستان ، مسیریابی "به سمت دریا" است، افزود: شهرستان گردشگری مهدیشهر 2 ساعت با دریا فاصله دارد و مسافران می توانند این مسیر را انتخاب کنند.

ارگی شهرستان مهدیشهر را مقصد گردشگران و مسافران بیان کرد و ادامه داد: حجم گردشگران عبوری در این شهرستان کم است و حضور گردشگران در شهرستان مهدیشهر اکثرا به عنوان مقصد است نه معبر.

وی ظرفیت های استان سمنان و شهرستان مهدیشهر را در گردشگری بسیار بالا ولی ناشناخته دانست و اضافه کرد: در کنار معرفی این ظرفیت ها بلاید زیر ساخت ها را نیز فراهم کنیم چرا که اگر چنین نشود ممکن است برنامه های تبلیغی ما اثر برعکسی داشته باشد.

فرماندار مهدیشهر خواستار برخورد مناسب و شایسته مدیران با مسافران نوروزی در مهدیشهر شد و اذعان کرد: هر مسافری که وارد مهدیشهر می شود باید به عنوان مهمان خودمان بدانیم و هر گونه رفتار ما با آنان معرف شخصیت و اخلاق مردم این شهرستان است.

ارگی همچنین با اشاره به آغاز ثبت نام کاندیدای انتخابات شورای شهر روستا از 30 اسفند، بیان کرد: کلیه سازمان ها و ارگان ها موظف هستند در صورت نیاز امکانات و تجهیزات خود را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان مهدیشهر بر عدم استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیدای خاص تاکید کرد.

وی در ادامه با تقدیر از تلاش های خدمت گزارانه مدیران شهرستان، از آنان خواست در سال 96 با تلاش مضاعف و انگیزه بیشتر و با مدیریت توسعه محور به مردم خدمت کنند.

فرماندار مهدیشهر خاطر نشان کرد: در سال جاری فضای همدلی و همکاری خوبی بین مدیران دستگاه های اجرایی، ائمه جمعه و نماینده مردم در مجلس وجود داشت که همه دغدغه خدمت و توسعه شهرستان را داشتند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهدیشهر نیز در این جلسه با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن نوروز و ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن، گفت: روز زن انگیزه ای است تا از زنان و مادران جامعه تقدیر کنیم.

حجت الاسلام مصطفی تقوی با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) که فصل بهار را فصل بیداری و زنده شدن طبیعت دانستند، اظهار کرد: همزمان با بیداری طبیعت باید دل هایمان را نیز بیدار کنیم.

وی تصریح کرد: طبق فرمایشات نبی مکرم اسلام گناه روی گناه، جدل های بی مورد و غفلت از یاد خداوند، دل ها را می میراند.

انتهای پیام/ع

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه