تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
شریفی: آرزوی هر ورزشکاری حضور در المپیک است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: آرزوی هر ورزشکاری حضور در رقابت‌های المپیک است.

به گزارش مرآت، مرتضی شریفی گفت: در مورد صعود تیم ملی والیبال ایران به رقابت‌های المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم به المپیک صعود کرده و دل مردم را شاد کنیم. امیدوارم بتوانیم در المپیک 2020 هم حضور داشته باشم.

وی افزود: سخت تمرین و خودم را ثابت کردم و برای مسابقات انتخابی المپیک در گروه مردان قاره آسیا انتخاب شدم. آرزوی هر ورزشکاری حضور در المپیک است و امیدوارم من هم در ترکیب تیم اعزامی به بازی‌های المپیک 2020 توکیو باشم. باید از حالا تلاش کنیم که تیم ملی در توکیو عملکرد خوبی داشته و بدرخشد.

شریفی عنوان کرد: در مرحله گروهی سرویس‌های خیلی خوبی توانستم بزنم. برنامه‌ریزی کادر فنی این بود که من در لحظاتی در ترکیب تیم قرار بگیرم. خوشبختانه با سرویس‌هایی که زدم، توانستم به سایر بازیکنان و تیم ملی کمک کنم. فکر می‌کنم این توان را دارم که بتوانم عملکرد بهتری از خودم نشان دهم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران، در خصوص حضورش در تیم بورسای ترکیه خاطرنشان کرد: در ترکیه همه چیز خوب است. برای من که سن بالایی ندارم، فرصت خوبی برای پیشرفت وجود دارد. باید از لحظات استفاده کرده و پیشرفت کنم تا در نهایت بتوانم قدم‌هایی برای موفقیت تیم ملی کشورم بردارم.

منبع: فارس

 انتهای پیام/پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه