تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    استاندار سمنان بیان کرد:
شرکت سرمایه‌گذاری در شهرداری‌های استان سمنان راه‌اندازی می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان بابیان اینکه در شرایط اقتصادی فعلی باید به دنبال طرح‌های اقتصادی نوین باشیم، گفت: شرکت‌های سرمایه‌گذاری در شهرداری‌های استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش مرآت،علیرضا آشناگر صبح پنجشنبه در دیدار با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور به میزبانی دفتر خود با اشاره به اینکه طرح اقتصادی نوین برای اجرای طرح‌های عمرانی ملاک کار قرار گیرد، اظهار داشت: شرکت‌های سرمایه‌گذاری در شهرداری‌های استان سمنان راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به شرایط سخت اقتصادی فعلی بیان کرد: منابع مالی شهرداری‌ها محدود است و باید برای رفع این مشکل به دنبال اجرای طرح‌های درآمدزا باشند.

تولید خودروهای سنگین برای شهرداری‌ها

استاندار سمنان بابیان اینکه راه‌اندازی شرکت‌های سرمایه‌گذاری نقش مؤثری در افزایش درآمدزایی شهرداری‌ها ایفا می‌کند، یادآور شد: این امر بستر لازم برای ایجاد رونق اقتصادی و عمران و آبادی در استان راه فراهم می‌سازد.

آشناگر در ادامه با تأکید بر اینکه استانداری سمنان با تمام توان در کنار شهرداری و دهیاری‌های استان قرار دارد، عنوان کرد: این استان آمادگی دارد برای تولید خودروهای سنگین شهرداری‌های سراسر کشور اقدام کند.

وی بابیان اینکه ۵۵ درصد ماشین‌آلات ساخت اتوبوس کشور در سمنان تولید می‌شود، خاطرنشان کرد: یک واحد تولیدی با ظرفیت‌های مطلوب در سمنان در حال فعالیت است که می‌توان از این ظرفیت بهره‌گیری کرد.

 

 

 

مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه