دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای دانشگاه علوم پزشکی سمنان مطرح کرد:   

شرایط نگران‌کننده کرونا در سمنان/ برخی شهروندان از تزریق واکسن امتناع می‌کنند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به شرایط نگران‌کننده کرونا در سمنان و اینکه برخی شهروندان از تزریق واکسن امتناع می‌کنند، گفت: تزریق هر دو نوبت واکسن کرونا لازم است.

به گزارش مرآت، فرشید فریور، سخنگوی ستاد مقابله با کرونای دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به تداوم روند واکسیناسیون در دو نوبت صبح و بعدازظهر در استان سمنان گفت: متأسفانه شنیده‌ها حاکی است برخی شهروندان گروه‌های هدف از تزریق واکسن امتناع می‌کنند و یا به‌رغم اطلاع‌رسانی همکاران مراکز واکسیناسیون برای تزریق مرحله دوم واکسن مراجعه نکرده‌اند.

فریور با بیان اینکه تزریق هر دو مرحله واکسن کرونا لازم است، تأکید کرد: برای ایمنی کامل ضمن تزریق هر دو نوبت واکسن، افراد باید پس از واکسیناسیون همچنان دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی و زدن ماسک را رعایت کنند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای دانشگاه علوم پزشکی سمنان تصریح کرد: همه افراد متولد سال ۱۳۴۰ به قبل باید با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و پس از دریافت پیامک نوبت‌دهی در زمان مشخص‌شده به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

فریور با اشاره به روند افزایشی ابتلا به کرونا در مجموعه زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: در ۴۸ ساعت، متأسفانه دو نفر در مجموعه زیرپوشش این دانشگاه بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.

وی افزود: در این مدت، تست کرونای ۱۷۶ نفر هم مثبت اعلام شده و این افراد هم‌اکنون مراحل درمان خود را در منازل طی می‌کنند.

به گفته سخنگوی ستاد مقابله با کرونای دانشگاه علوم پزشکی سمنان، ۶۳ نفر از افراد زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی سمنان هم‌اکنون بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری هستند که این تعداد نگران‌کننده است.

فریور با تأکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، از مردم خواست با پرهیز از برگزاری دورهمی‌ها و شرکت در مجالس، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

فارس

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.