دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
شرایط ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان رو به افزایش است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: شرایط ابتلا به ویروس کرونا در استان رو به افزایش است و تا این لحظه تست کرونای ۷۰۸ نفر مثبت اعلام شده است.

به گزارش مرآت،نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: شرایط ابتلا به ویروس کرونا در استان رو به افزایش است و تا این لحظه تست کرونای ۷۰۸ نفر مثبت اعلام شده که ۵۶۹ نفر از بیمارستان‌ها مرخص شده اند و بقیه در حال سپری شدن مراحل درمان خود هستند.

او افزود: شهرستان مهدیشهر در حال حاضر در وضعیت قرمز قرار دارد و از مردم می‌خواهیم که به موضوع رعایت موارد بهداشتی و استفاده از ماسک توجه ویژه کنند و از فردا حضور افراد در این شهرستان باید با استفاده از ماسک همراه باشد.

انتهای پیام / 

 

 

 

 

باشگاه خبرنگاران

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.