خدمات الکترونیکی مالیاتی

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

  مدیرعامل شرکت آبفار استان:   
شبکه آب روستایی سمنان 20 میلیارد ریال از برف خسارت دید
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان گفت: برف و کولاک هفته گذشته به همراه رانش زمین 20 میلیارد ریال به تاسیسات آب مناطق روستایی در شرق این استان خسارت وارد کرد.

به گزارش مرآت، منصور کشاورزیان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان اظهار کرد: حدود 200 نفر ساعت با تجهیزات مختلف در مناطق مختلف روستایی درگیر برف و کولاک در این استان برای بهسازی و تعمیرات خطوط انتقال آب فعالیت داشتند. 
کشاورزیان با اشاره به کولاک شدید در مناطق روستایی منطقه کالپوش در شهرستان میامی استان سمنان، تصریح کرد: خسارت های شکست خطوط آب در روستاهای منطقه کالپوش به علت شدت کولاک بیشتر از دیگر مناطق استان بود و اقدامات نیروهای شرکت آب و فاضلاب روستایی در بهسازی و راه اندازی خطوط تامین آب بر این مناطق متمرکز بود. 

** آب آشامیدنی 11 روستا قطع شده بود 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان ادامه داد: آب 11 روستای منطقه کالپوش شهرستان میامی در جریان برف و کولاک هفته گذشته در این استان قطع شده بود. 
وی اظهارداشت: وضعیت آب آشامیدنی بیشتر روستاهای منطقه کالپوش در روزهای ابتدایی به حالت عادی بازگشت و مشکل قطعی آب این مناطق برطرف شد. 
وی، به رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش اشاره و اضافه کرد: رانش زمین در این روستا شکستگی خطوط و خسارت سنگین به شبکه وارد کرد. 
کشاورزیان به بازسازی 40 انشعاب در این روستا اشاره کرد و افزود: بیش از 12 فقره شکست خطوط انتقال آب به این روستا در این مدت بهسازی و تعمیر شد. 
وی با بیان اینکه قطعی آب مطلق در روستای حسین آباد کالپوش وجود ندارد، ابراز داشت: خط چهار اینچی انتقال آب به طول 600 متر در روستای حسین آباد کالپوش برای آبرسانی اضطراری به منظور افزایش فشار آب به روستا در حال انجام است. 

**تامین آب روستاهای باغچه و کرنگ در حال تکمیل است 
کشاورزیان گفت: امید است آب آشامیدنی روستای باغچه با همکاری شرکت توزیع برق وارد مدار بهره برداری شود. 
وی تصریح کرد: تامین آب آشامیدنی روستای کرنگ‌ نیز در حال اتمام است. 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان یادآور شد: حدود 600 متر خط چهار اینچ و خط اصلی 12 اینچی در حدود 750 متر در اثر سرمای شدید و بارش برف دچار شکستگی و آسیب دیدگی شد. 
به گفته وی، حدود 2 هزار و 700 متر خطوط مختلف در اثر برف و کولاک هفته گذشته دچار مشکل شد. 
کشاورزیان با اشاره به مسدود شدن مسیر برداشت آب از چشمه های عمومی روستای قوشه دگرمان کالپوش، افزود: 200 متر از آبراه این روستا دچار شکستگی شد. 
وی ابراز داشت: 2 کیلومتر خط انتقال آب روستای کرنگ نیاز به بازسازی دارد. 
به گفته وی، شبکه توزیع آب 11 روستای تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی استان سمنان در روزهای بیست و هشتم و بیست و نهم اسفند 97 دچار شکستگی و مشکل شد. 
کشاورزیان با بیان اینکه منابع تامین آب برخی از روستاها نیاز به منابع خارج از حوضه ندارد و از طریق چشمه سارها تامین می شود، اضافه کرد: در زمینه تامین آب آشامیدنی این روستاها با همکاری مردم و دهیاری ها با صرفه جویی در مصرف و اتخاذ تمهیدات لازم، مشکل جدی به وجود نیامد. 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان با بیان اینکه تامین آب آشامیدنی در 80 درصد روستاهای تحت پوشش منطقه به حالت عادی برگشته است، یادآور شد: آب آشامیدنی روستای باغچه و کرنگ به زودی برقرار می شود. 
به گزارش ایرنا، فعالیت سامانه سرد و برف و کولاک شدید در هفته آخر اسفند 97، خسارات فراوانی را به استان های سمنان، گلستان و مازندران وارد کرد.

ایرنا
انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه