تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
شبکه‌ها و بازیگران اصلی هالیوود به جنبش پیوستند/ حمایت از سیاهان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
هولو، آمازون، اچ‌بی‌او و دیگر شبکه‌های آنلاین هالیوودی در حمایت از جنبش زندگی سیاهان، ایستادند و اسکار و دیزنی نیز حمایت خود را اعلام کردند.

به گزارش مرات،به نقل از ورایتی، دیروز یکشنبه کمپانی‌های دیزنی، ویاکام سی‌بی‌اس، وارنر برادرز، ای ۲۴، لاینزگیت، بی‌ای‌تی، اف‌ایکس نت‌ورکز، فاکس انترتینمنت و ای‌ام سی از جمله مراکز هالیوودی بودند که بیانیه‌هایی علیه نژادپستی و در حمایت از جامعه سیاهان منتشر کردند. اسکار نیز به این جنبش پیوست.

در اقدامی غیرمعمول ابتدا نتفلیکس شعاری در حمایت از جنبش سیاهان منتشر کرد و بلافاصله آمازون، هولو، اچ‌بی‌او، استارز و دیگر بازیکنان اصلی هالیوود در شبکه‌های اجتماعی به این اقدام ملحق شدند. اعتراض مداوم مردم در سراسر آمریکا برای کشته شدن جورج فلوید به دست یک افسر پلیس موجب شد تا روز بعد، دیگر چهره‌های مطرح هالیوود نیز به میدان بیایند و در کنار مردم قرار بگیرند و بیانیه‌های مشابهی در توئیتر و اینستاگرام منتشر کنند.

نتفلیکس شنبه بعداز ظهر در توئیتر نوشته بود: سکوت کردن به معنی همدست بودن است. زندگی سیاهان مهم است. ما یک پلتفرم داریم و وظیفه داریم از اعضا، کارکنان، خالقان و استعدادهای سیاه خود حمایت کنیم.

با این بیانیه هشتگ زندگی سیاهان مهم است در توئیتر چرخید و حمایت‌های زیادی دریافت کرد.

آمازون استودیوز در توئیتر و اینستاگرام نوشت: با هم در کنار جامعه سیاه می‌ایستیم- همکاران، هنرمندان، نویسندگان، داستان‌سرایان، تهیه‌کنندگان، تماشاگران ما- و همه ما در مبارزه با نژادپرستی و بی عدالتی متحدیم.

کیوبی که شبکه تولید برنامه‌های موبایلی هست هم نوشت: با هم علیه بی‌عدالتی می‌ایستیم.

هولو که متعلق به دیزنی است هم در توئیتر و اینستاگرام نوشت: از زندگی سیاهان حمایت می‌کنیم. امروز و هر روز. دیده‌اید، شنیده‌اید. ما با شماییم.

از دیگر برندهای دیزنی که تا یکشنبه صبح در این زمینه موضع‌گیری کردند باب ایگر رئیس اجرایی دیزنی بود که لینکی را با بیانیه‌ای از باب چاپک مدیرعامل دیزنی منتشر کرد که می‌گفت: قصد داریم تلاش‌ها و منابع خود را معطوف این کنیم که با صحبت درباره این موضوعات به جستجوی راه‌حل‌های دلسوزانه و سازنده بپردازیم.

مارول انترتینمنت از دیگر کمپانی‌های متعلق به دیزنی نیز توییت کرد: ایستادگی در برابر نژادپرستی.

اف ایکس نت‌ورکز نیز صبح یکشنبه توییت کرد: در کنار همکاران، هنرمندان و دوستان آفریقایی آمریکایی‌مان می‌ایستیم و از سیستم قانونی عادلانه حمایت می‌کنیم از سیستمی که نتواند در برابر خشونت بی‌معنی علیه دیگری تاب آورد.

آکادمی اسکار نیز حمایت خود را ابراز کرد و نوشت: آکادمی هم به فراخوان عدالت ملحق می‌شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه