خدمات الکترونیکی مالیاتی

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مسئولان استان در راهپیمایی 22 بهمن 97 چه گفتند؟
شاهچراغی: تفرقه‌ها را کنار بگذاریم/ آشناگر: روی پای خود بایستیم و به داشته‌های خود توجه کنیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
راهپیمایی 22 بهمن در استان‌ سمنان علاوه بر حضور باشکوه مردم میزبان برخی مسئولان ملی و استانی هم بود، چهره‌هایی که حماسه ملت را ستودند.

به گزارش خبرنگار مرآت، مردم استان سمنان با حضور پرشور خود، 22 بهمن 97 را برای همیشه در تاریخ ماندگار کردند و با سر دادن فریاد «جانم فدای رهبر» اوج بصیرت و ولایتمداری خود را به نمایش گذاشتند.

مسئولان استانی و شهرستانی امروز نیز در مراسم 22 بهمن هم‌پای مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان سمنان در این مراسم حضور یافتند و جشن تولد چهل سالگی انقلاب را گرامی داشتند.

شاهچراغی: تفرقه‌ها را کنار بگذاریم

آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به خوشحالی مردم حاضر در راهپیمایی 22 بهمن سمنان گفت: امروز همه مردم خوشحال‌اند و آن‌چه که ضرورت دارد وحدت و انسجام است.

شاهچراغی با بیان این که اگر بخواهیم انقلاب ادامه پیدا کند باید همه با هم باشیم و تفرقه‌ها را کنار بگذاریم گفت: حمایت و اطاعت از رهبری دیگر اصلی است که برای تداوم انقلاب ضرورت دارد.

آشناگر: روی پای خود بایستیم و به داشته‌های خود توجه کنیم

علیرضا آشناگر استاندار سمنان نیز در پاسخ به پرسشی در ارتباط با الزامات سیاسی دهه پنجم انقلاب با اشاره به مقاومت و ایستادگی چهل‌ساله مردم ایران اظهار داشت: ما در این چهل سال در برابر طوفان‌ها سر خم نکرده‌ایم و دشمنان این میزان تاب‌آوری مردم ایران را باور نداشتند؛ اکنون نیز به کوری چشم دشمنان، مردم با شور و نشاط چهل‌سالگی انقلاب را جشن می‌گیرند.

آشناگر با بیان این که به رغم میل دشمنان مردم ایران برای دهه‌های طولانی سالروز پیروزی انقلاب را جشن خواهند گرفت گفت: آن‌چه که باید در دهه پنجم انقلاب اسلامی به عنوان یک الزام مدنظر باشد این است که مردم باید روی پای خود بایستند و به داشته‌های خود توجه کنند.

وی با تأکید بر این که مردم باید برادری‌، همبستگی و همدلی خود را تحکیم کنند تا بتوانند در برابر دشمنان مقاومت کنند گفت: مردمی که با این حرارت، شور و عشق از آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کنند، اگر برادری‌ها را در میان خود تحکیم کنند، می‌توانند آینده‌ای روشن‌تر برای ایران رقم بزنند.

استاندار سمنان ضمن اشاره به شکستن مرزهای برخی از دانش‌ها در ایران، به موفقیت‌های کشور در حوزه‌های گوناگون اشاره کرد و گفت: ما در حوزه دانش هسته‌ای و نانوتکنولوژی توفیقات بسیار خوبی داشته‌ایم البته مشکلاتی هم وجود دارد و باید زمینه‌ای فراهم شود تا مسئولان بتوانند خدمات بهتری را به مردم ارائه دهند.

آشناگر در پاسخ به این سوال که «اگر بخواهید قولی به مردم استان سمنان بدهید، آن قول چه خواهد بود؟» گفت: ما تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا شاخص‌های توسعه را در استان سمنان بهبود ببخشیم.

قاسمی: تفرقه عامل نفوذ دشمنان است

 روح‌الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان سمنان نیز در گفتگو با خبرنگار مرآت، انقلاب اسلامی را یکی از نعمت‌های بزرگ الهی برشمرد و با اشاره به سه الزام اساسی برای تداوم انقلاب گفت: همه ما باید در هر جایگاهی که هستیم «کار و تلاش» کنیم؛ «اتحاد و همبستگی» خود را با یکدیگر حفظ کنیم و و «اطاعت محض از ولایت فقیه» داشته باشیم تا بتوانیم زیر چتر ولایت از این انقلاب دفاع کنیم.

قاسمی تفرقه را عامل نفوذ دشمنان توصیف کرد و با استناد به سخنی از بنیانگذار راحل انقلاب گفت: چنان‌که امام(ره) فرموده‌اند، حفظ نظام از اوجب واجبات الهی است و همه باید برای حفظ نظام و انقلاب همبستگی داشته باشیم.

آسیابی: در دهه پنجم انقلاب نقاط ضعف را برطرف و بر نقاط قوت خود تمرکز کنیم

حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تداوم پیشرفت و استقلالی که به برکت ولایت فقیه در ایران حاصل شده است را از جمله مهم‌ترین الزامات دهه پنجم انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: در این دهه باید خدمت بیشتر به مردم در اولویت اقدامات مسئولان قرار بگیرد.

آسیابی افزود: ما تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا خدماتی در شأن مردم فهیم و عزیز ایران به آن‌ها ارائه دهیم.

وی با تأکید بر این که به رغم وجود نقاط ضعف، انقلاب دستاوردهای بسیاری داشته است گفت: ما در دهه پنجم انقلاب اسلامی باید نقاط ضعف را برطرف و بر نقاط قوت خود تمرکز کنیم تا بتوانیم با محوریت ولایت و با برنامه‌ریزی تمامی قله‌های پیشرفت را فتح کنیم.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه