دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان؛
سپرده‌های بانکی استان سمنان در دولت تدبیر و امید بیش از ۵.۵ برابر شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: میزان سپرده‌های بانکی مردم در بانک‌های استان سال ۱۳۹۸ در مقایسه با سال ۱۳۹۲ ابتدای دولت تدبیر و امید بیش از ۵.۵ برابر شد.

به گزارش مرآت، علیرضا دیانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: سپرده‌های بانکی مردم استان سمنان سال ۱۳۹۸ در حدود ۱۶۵ هزار و ۸۰۲ میلیارد ریال و در سال ۱۳۹۲ حدود ۳۰ هزار و ۲۶۶ میلیارد ریال  بود.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان  ادامه داد: میزان سپرده‌های بانکی استان نشاندهنده حجم بالای نقدینگی در بانک‌های استان سمنان است.

وی اضافه کرد: بازار سرمایه بازار خوبی برای سرمایه‌گذاری است و در شرایط فعلی برای ترغیب مردم و ایجاد اطمینان به منظور انتقال نقدینگی خود به بازار سرمایه باید کار شود.

وی بیان کرد: وضعیت بازار سرمایه در ماه‌های اخیر موجب کمرنگ‌شدن اطمینان سرمایه‌گذران شده است و برای جذب نقدینگی در بازار بورس باید مشکل بازار حل و اطمینان‌سازی شود.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان اظهار داشت: ۱۹۰ هزار و ۸۵۶ نفر از ابتدای امسال تا پایان دی در استان سمنان، برای ورود به بازار بورس، کد بورسی دریافت کردند  و اطمینان سازی می‌تواند موجب انتقال نقدینگی به بازار بورس شود.

وی یادآور شد: ارزش معاملات انجام شده در بورس سمنان از فروردین تا پایان دی امسال ۲۱ هزار و ۱۳ میلیارد ریال و در سال ۱۳۹۲ ابتدای آغار به کار دولت تدبیر و امید حدود پنج هزار و ۳۶۶ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۲ بود.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: آمار نشان می‌دهد مردم به سرمایه‌گذاری در بورس ترغیب شده‌اند، اما برای حفظ و توسعه سرمایه‌گذاری در بورس باید توجه ویژه به رفع مشکل بازار و تقویت اطمینان شود.

به گزارش مرآت، دوره‌های مجازی آموزش مفاهیم سرمایه‌گذاری در بورس در قالب چهار جلسه ۲ ساعته، هر هفته ۲ روز و به صورت رایگان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به ثبت نام در این دوره‌ها می‌توانند با شماره‌های ۳۳۳۴۵۶۱۰ و ۳۳۳۴۵۶۳۹ تماس بگیرند.

​ایرنا/  

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.