شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 دبیر سوگواره بین‌المللی مهر محرم:   
سوگواره رسانه‌های دیجیتال مهر محرم در سمنان برگزار می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دبیر سوگواره بین‌المللی مهر محرم گفت: دوازدهمین سوگواره رسانه‌های دیجیتال با عنوان «مهر محرم» در سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش مرآت، میثم قدس‌پور دبیر سوگواره بین‌المللی مهر محرم از برگزاری دوازدهمین سوگواره رسانه‌های دیجیتال با عنوان «مهر محرم» در سمنان خبر داد و گفت : این سوگواره در سال ۸۷ آغاز به‌کار کرده است و تاکنون ۱۱ سال پیاپی است که این سوگواره برگزار شده است.

وی افزود: امسال دوازدهمین دوره برگزاری این سوگواره و پنجمین دوره برگزاری مسابقه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال «مهر محرم» با هدف گسترش فرهنگ و هنر عاشورایی در جامعه برگزار می‌شود.

دبیر برگزاری سوگواره بین‌المللی مهر محرم تصریح کرد : این سوگواره با مشارکت مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد برگزار می‌شود و از تمامی علاقه‌مندان به شرکت در این دوره خواست به پایگاه رسمی مهر محرم مراجعه کنند.

قدس‌پور گفت: برای برگزاری این دوره از سوگواره پویش جهانی مهر محرم با هشتک‌های فارسی #مهر_محرم #مهر_حسینی و عربی #حب_الحسین_یجمعنا #حب_الحسین_یعرفنا و انگلیسی #hussainUnitsUs و #kindMoharram به راه افتاده است.

وی اضافه کرد: عموم مردم و علاقه‌مندان به حضور در این سوگواره می‌توانند در تولید محتوایی با مضامین عاشورایی در حوزه فضای مجازی مشارکت داشته باشند.

دبیر سوگواره بین‌المللی مهر محرم عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه رسانه‌های دیجیتال مهر محرم، می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی www.mehremoharram.ir و مطالعه فراخوان هر بخش نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار خود اقدام نمایند.

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه