شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون هماهنگ کننده سپاه استان خبر داد:    
سهمیه ۳ هزار نفری راهیان نور دانش آموزی استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان گفت: امسال تا سقف ۳ هزار نفر جهت اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش آموزی به مناطق جنوب و غرب کشور به استان سمنان سهمیه داده شده است.

به گزارش مرآت، سرهنگ علی خالقیان معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در جلسه هم اندیشی قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان سمنان گفت: امسال از طرف مراجع کشوری تا سقف ۳ هزار نفر جهت اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش آموزی به مناطق جنوب و غرب کشور به استان سمنان سهمیه داده شده است که با توجه به حمایت استانداری و دستگاه‌های اجرایی، ادارات کل خصوصا آموزش و پرورش به عنوان مجری اعزام دانش آموزان و سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان امید است بتوانیم حداکثر اعزام را محقق نمائیم.

او با بیان اینکه راهیان نور بعد از راهپیمایی اربعین یکی از بزرگترین رویداد‌های فرهنگی و مذهبی کشور است افزود: در این رویداد می‌توان دانش آموزان را با سبک زندگی رزمندگان، شهدا و فرماندهان دفاع مقدس آشنا کرد و نسل جوان و نوجوان را نیز با این فرهنگ تربیت کرد.

اعزام بیش از ۲ هزار دانش آموز خواهر به مناطق عملیاتی راهیان نور

سرهنگ خالقیان با بیان اینکه استان سمنان در چندسال اخیر در اعزام دانش آموزان به مناطق راهیان نور خوب عمل کرده است تصریح کرد: در سال گذشته ۲ هزارو ۵۰۰ دانش آموز خواهر از استان سمنان به مناطق عملیاتی راهیان نور اعزام شدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه امسال اعزام دانش آموزان به اردو‌های راهیان نور از ۱۰ آبان ماه آغاز می‌شود گفت: در سال گذشته استان سمنان در اعزام خودرو‌های شخصی به راهیان نور در کشور خوش درخشید.

سرهنگ اسماعیلی معاون اردویی و گردشگری سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان نیز در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت اردو‌های راهیان نور گفت: ما از استانداری در زمینه خرید زمین در کرمانشاه جهت ایجاد قرارگاه مرکزی راهیان نور غرب برای استان سمنان دست یاری می‌طلبیم تا بیش از پیش بتوانیم مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشیم.

عرب خراسانی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان نیز در این دیدار ضمن بیان مشکلات عدیده در اعزام‌های دانش آموزی خصوصا اعزام دانش آموزی پسران گفت: دانش آموزان ما در همه حال آمادگی پذیرش حال و هوای دوران دفاع مقدس و آشنایی با جانبازی و رشادت‌های دلاورمردان آن زمان را در قالب اردو‌های راهیان نور دارند.

دکتر خجسته پور معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان نیز در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت راهیان نور در این زمان با توجه به هجمه‌های فرهنگی گفت: ضرورت اردو‌های راهیان نور بر همگان مشهود است و استانداری با تمام قوا سعی در حمایت از این رویداد فرهنگی دارد.

در پایان او ضمن شنیدن مسائل و مشکلات پیش روی اردو‌های راهیان نور افزود: به زودی با تشکیل قرارگاه استانی راهیان نور پیگیری‌های لازم در این زمینه انجام خواهد شد و توان دستگاه‌های اجرایی فراخوان خواهد شد و انشاءالله در اولین فرصت رایزنی‌هایی جهت خرید زمین در استان کرمانشاه صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه