تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیر ستاد ملی مقابله با گرد و غبار کشور:    
سند منشاء یابی مناطق گرد و غبار به زودی ابلاغ می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر ستاد ملی مقابله با گرد و غبار کشور گفت: سند منشاء یابی گرد و غبار کشور به زودی این سند به عنوان یک سند بالادستی به استان‌ها ابلاغ می‌شود.

به گزارش مرآت، علی محمد طهماسبی بیرگانی مدیر ستاد ملی مقابله با گرد و غبار کشور در جلسه کارگروه مقابله با گرد و غبار استان سمنان ،گفت: سند منشاء یابی گرد و غبار کشور از سال ۹۶ که در حال تهیه بود تمام شد و به زودی این سند به عنوان یک سند بالادستی به استان‌ها ابلاغ می‌شود.

علی محمد طهماسبی بیرگانی ابراز داشت: برنامه‌ای در سطح کشور تا سال ۱۴۱۰ در دست تهیه است که متعاقب شناسایی مناطق غبار خیز کشور است و تمام ۱۷ عضو کارگروه گرد و غبار به تفکیک استان‌ها در برنامه ۱۲ ساله وظایفشان تدوین می‌شود و برمبنای آن به صورت هدفمند کار مقابله با گرد و غبار پیگیری می‌شود.

مدیر ستاد ملی مقابله با گرد و غبار کشور  بیان کرد: تاکنون منشاء یابی مناطق غبار خیز کشور در دو سال گذشته انجام شده و بر مبنای اآن در کشور ۶/۳۴ میلیون هکتار مناطق غبار خیز با شدت‌های متفاوت وجود دارد.

او تصریح کرد: تعیین خسارت ناشی از گرد و غبار در دستور کار است که در ۶ استان این کار آغاز شده و در صورت موفقیت این کار در بقیه استان‌های درگیر با گرد و غبار نیز انجام می‌شود.

طهماسبی گفت: برنامه عمل استان‌ها باتوجه به شرایط استان و وظایف دستگاه‌ها تدوین شده و تعیین منشاء‌های تاثیرگذار بر کشور با همکاری هواشناسی کشور در حال جمع آوری است تا با استفاده از آن بتوانیم با کشور‌های اطراف رایزنی کرده و اقدامات مقتضی را انجام دهیم.

او افزود: استان سمنان یکی از استان‌های مهم در خصوص گرد و غبار است که باید به این موضوع در استان سمنان بیشتر پرداخته شود.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه