دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان؛
سند تک‌برگی برای ۶ میلیون هکتار اراضی ملی در استان سمنان صادر شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: سند تک برگی برای ۶ میلیون هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی استان امسال، با هدف جلوگیری از تصرف و تخلفات، صادر شد.

به گزارش مرآت، جعفر مرادی حقیقی  در نشستی با حضور ویدئوکنفرانسی رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: با تعاملات انجام شده با دستگاه قضایی و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان  بیش از سه میلیون و ۳۱۲هزار هکتار از پلاکهای ثبتی واقع در اراضی ملی استان سمنان در ۹ ماه سال ۹۹ با اجرای طرح کاداستر تثبیت و تحت مالکیت دولت قرار گرفت.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت:  تلاش‌های انجام شده به منظور سیاست‌های ابلاغی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور برای اجرای برنامه‌ها از ابتدای سالجاری  تاکنون سند اراضی منابع ملی و طبیعی استان به میزان یک میلیون هکتار صادر شد.

وی افزود: با همکاری دستگاه قضایی و اداره کل  ثبت اسناد استان از بدو شروع حدود ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار هکتار از اراضی ملی استان ثبت شد و کل اسناد اخذ شده چهار میلیون و ۵۷۰هزار هکتار دارای سند تک برگ شد.

وی تاکید کرد: تا سال ۱۴۰۰ کلیه عرصه های منابع طبیعی با تخصیص اعتبار سنددار خواهد شد و همچنین انجام تثبیت و اخذ سند برای کلیه اراضی ملی اخذ خواهد شد.

مرادی حقیقی تصریح کرد: صدور اسناد تک برگی و تثبیت اراضی ملی در سامانه ثبت موجب کاهش چشمگیر تخلفات و تصرفات احتمالی در اراضی ملی می شود و از جعل سند و صدور اسناد معارض در این اراضی نیز جلوگیری می شود.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.