تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان:    
سمنان ۵۰۵ هزار بیمه‌شده تأمین اجتماعی دارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه استان سمنان ۵۰۵ هزار بیمه‌شده تأمین اجتماعی دارد گفت: ۴۷ هزار مستمری‌بگیر تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند.

به گزارش مرآت، محمد اخلاقی مدیرکل تامین اجتماعی استان سمنان در دیدار با نماینده سمنان، سرخه و مهدی‌شهر در مجلس با بیان اینکه این استان ۵۰۵ هزار بیمه‌شده دارد گفت: این رقم معادل ۷۲ درصد جمعیت استان سمنان است.

وی بابیان اینکه ۴۷ هزار مستمری‌بگیر تحت پوشش تأمین اجتماعی استان سمنان هستند، افزود: سال گذشته برای پرداختی‌های سازمان به طور میانگین هرماه هزار میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیر کل تأمین اجتماعی استان سمنان بابیان اینکه نمایندگان مجلس می‌توانند با تصویب قوانین از حقوق مستمری‌بگیران و بیمه‌شدگان دفاع کنند ابراز داشت: این جز وظایف ذاتی نمایندگان است که در راستای اصلاح قوانین تلاش کنند.

سید مجتبی اکرم مدیر درمان تأمین اجتماعی سمنان نیز در این دیدار بابیان اینکه تلاش شد تا خدمات در مراکز تأمین اجتماعی الکترونیک ارائه شود ابراز داشت: این اقدام در راستای تسریع و تسهیل در امور و افزایش رضایتمندی مردم صورت گرفته است.

وی در ادامه تصریح کرد: پرداخت معوقات و به‌روزرسانی مطالبات دانشگاه علوم پزشکی، استمرار اجرای طرح‌های ارتقا هتلینگ و اجرای طرح حذف دفترچه در مراجعه به مراکز ملکی از جمله این اقداماتی که توسط تأمین اجتماعی به انجام رسیده است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی سمنان بابیان اینکه سطح‌بندی ارائه خدمات درمانی، بستری مناسب برای توزیع عادلانه و دسترسی صحیح و اصولی به خدمات درمانی خواهد بود افزود: به این منظوز تعامل کامل با وزارت بهداشت برای گسترش فعالیت‌های نیرو‌های تخصصی وجود دارد.

عباس گلرو نماینده مردم شهرستان‌های سمنان مهدی‌شهر و سرخه در مجلس نیز طی این نشست بابیان اینکه تسهیل در ارائه خدمات توسط سازمان تأمین اجتماعی اقدامی شایسته در راستای تکریم بیمه‌شدگان و کاهش دغدغه مندی آن‌ها است گفت: عملکرد سازمان تأمین اجتماعی در گسترش و الکترونیکی کردن خدمات اقدامی شایسته در راستای تکریم ارباب رجوع است.

وی بابیان اینکه مدیریت صحیح در منابع درآمدی و مصارف سازمانی عامل مؤثر در خدمات رسانی عادلانه و مطلوب است اضافه کرد: تأمین اجتماعی آماده دریافت خواسته‌ها و مطالبات مردمی است که این امر شایان تقدیر است.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

برای انجام کاری به تامین اجتماعی شعبه سمنان مراجعه کردم. برخورد برخی از کارکنان و مدیران آن قدر نامناسب و همراه با اکراه بود که انگار دارند لطف می کنند و کار ارباب رجوع را انجام می دهند. مگر نمی دانند که حقوق نجومی ان ها از جیب همین بیمه شدگان پرداخت می شود. از مدیرکل محترم و دستگاه های نظارتی استان خواهشمندیم بر رفتار کارکنان و مدیران تامین اجتماعی نظارت بیشتری داشته باشند.
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.