شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیر نظارت بر اماکن ورزشی وزارت ورزش:
سمنان در جایگاه نخست سرانه ورزشی کشور قرار دارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح ها و اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان کشور گفت: سمنان از نظر سرانه ورزشی، در رتبه اول بین استان های کشور قرار دارد.

به گزارش مرآت، خسرو ارتقایی مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح ها و اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان گفت:  سرانه ورزشی استان سمنان با توجه به دارا بودن فضاهای مختلف، بالای یک متر مربع به ازای هر نفر است در حالی که متوسط سرانه ورزش در کشور حدود ۶ دهم مترمربع است.
وی، تکمیل طرح‌های نیمه تمام را اولویت اول وزارت ورزش دانست و گفت: توزیع استانی بودجه به منظور تکمیل طرح‌های در حال ساخت همچنان صورت نگرفته است که براساس اعلام شاخص‌ها و بررسی طرح‌ها، توزیع اعتبار صورت می‌گیرد.
ارتقایی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال مالی ۹۷ و شناسایی طرح‌های اولویت دار برای تامین اعتبار در سال جاری، در سفر یک روزه به استان سمنان، طرح‌های نیمه تمام استان سمنان را مورد بازدید قرار دادیم.
وی افزود: امروز نه تنها در استان سمنان بلکه تعداد زیادی طرح نیمه کاره در کشور زیر نظر وزارت ورزش در حال اجرا است که با توجه به کمبود اعتبارات، تکمیل طرح‌ها به صورت دوره‌ای در دستور کار قرار دارد.
ارتقایی گفت: استخر مجموعه انقلاب، استادیوم پنج هزار نفره، سالن مجموعه ورزشی البرز شرقی با ظرفیت دو هزار و ۵۰۰ نفر برای جامعه ورزشی شهرستان دامغان، طرح‌های مفیدی است که در سال آینده برای تکمیل آن و پرداخت طلب پیمانکاران، اعتبار لازم اختصاص می‌یابد.
ارتقایی، به منظور بازدید از چندین طرح ورزشی و پیگیری روند ساخت آنها، در برنامه ای یک روزه به استان سمنان سفر کرد.
۳۸ هیات ورزشی در دامغان فعالیت دارند و چهار هزار نفر در این شهرستان بیمه شده ورزشی هستند.

ایرنا

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه