تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌:    
سمنان جزو ۱۰ استان برتر در جذب تسهیلات اشتغال روستایی است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ گفت: سمنان با جذب سهمیه بیش از ۲ هزار و ۴۶۱ میلیارد ریال در بخش تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری جزو ۱۰ استان برتر کشور است

به گزارش مرآت، اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ گفت: سهمیه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان سمنان ۲ هزار و ۶۱۱ میلیارد ریال است که از این میزان بیش از ۲ هزار و ۴۶۱ میلیارد ریال جذب شده است.

وی ادامه داد: برای دریافت سهمیه ۲ هزار و ۶۱۱ میلیارد ریالی مربوط به تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان سمنان یک هزار و ۲۴۰ طرح به بانک‌های عامل استان معرفی شد که از این تعداد ۹۸۵ طرح به تصویب رسید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ ابراز داشت: با پرداخت وام از محل تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به طرح‎های مصوب ۲ هزار و ۴۴۷ فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود.

غنیان تصریح کرد: اکنون از ۹۸۵ طرح تصویب شده در بانک‌های عامل استان سمنان ۹۷۹ طرح با ظرفیت ایجاد۴۲۶ فرصت شغلی، تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری دریافت کردند و تسهیلات مربوط به دیگر طرح‌ها نیز در نوبت پرداخت قرار دارد.

وی یادآور شد: تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری با کارمزد ۶ درصد پرداخت می‌شود و بازپرداخت آن بعد از یک سال تنفس، در مدت ۶ سال درنظرگرفته شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان‌ بیان کرد: تعداد زیادی از متقاضیان این استان برای فعالیت در زمینه شغل‌هایی مانند بوم‌گردی، پرورش دام، صنایع دستی و پرورش شترمرغ، تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری دریافت کردند.

بر اساس سرشماری نفوس ومسکن سال ۱۳۹۵ کشور ، از کل جمعیت بیش از ۷۰۲ هزار نفری استان سمنان  ۴۵ هزار و ۸۱۶ خانوار روستایی با جمعیت ۱۴۱ هزار و ۸۵۸  نفر در ۵۴۹ روستا و آبادی استان  زندگی می کنند و ۲ هزار و ۵۴۲ نفر با اجرای طرح‌های اشتغالزا در راستای اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های دولت تدبیر و امید در روستاهای استان مشغول به کار شدند.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه