دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
سمنان استان برتر کشور در شاخص اینترنت ثابت شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: سمنان در میان استان‌های کشور موفق به کسب مقام اول در شاخص اینترنت ثابت شهری و روستایی (ADSL) شد.

به گزارش مرآت،  سید یاسر حسن پور روز یکشنبه به رسانه ها افزود: استان سمنان در شاخص فناوری‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جایگاه بسیار خوبی دارد و این مساله قابل توجه است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان خاطر نشان کرد: استان سمنان طبق گزارش دریافتی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور در شاخص میزان ضریب نفوذ پهن‌باند کشور مقام سوم را به خود اختصاص داد که این خود گویای تلاش بی وقفه مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به منظور پایداری شبکه ارتباطی برای ارائه خدمات مطلوب به مردم است.

وی با تاکید بر افزایش کیفیت خطوط DSL روستایی که از اولویت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است گفت: به دلیل رویارویی با دوران قرنطینه کرونایی و نیز احیای شعار «در خانه بمانیم» فراهم کردن بستر فناوری‌های ارتباط از راه دور از اولویت های اولیه زندگی مردم است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان تاکید کرد: این هدف محقق نمی شود مگر ایجاد امکان دسترسی خوب و مناسب شهروندان به بست  ارتباطات و فناوری اطلاعات توسط زیرساخت های وزارت که تلاش لازم در این خصوص در استان  انجام گرفته است .

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.