شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
سفر محرمانه وزیر اطلاعات به سمنان و خبرنگاران نامحرم!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
وزیر اطلاعات در حالی به استان سمنان سفر کرد که گویا سفری محرمانه بود و برای پوشش برنامه های حضور وی، از هیچ خبرنگاری دعوت به عمل نیامد.

به گزارش خبرنگار مرآت، سید محمود علوی وزیر اطلاعات صبح امروز جهت حضور در آیین معارفه مدیرکل جدید اطلاعات استان سمنان و حضور در شورای اداری استان به سمنان سفر کرد.

این سفر در حالی انجام شده است که استانداری سمنان هیچ دعوتی از رسانه‌های استان بعمل نیاورده و این دومین مرتبه طی یک ماه اخیر است که جلسه شورای اداری استان بدون حضور خبرنگاران برگزار می‌شود.

رفتارهای گزینشی و محدودکردن خبرنگاران تاکنون هیچ پاسخی از سوی مسئولان استان نداشته است.

همچنین پیش از این مراسم، علوی در گلزار شهدای سمنان حضور یافت و سپس با آیت الله سید محمد شاهچراغی نیز دیدار کرد که در هیچ یک از این برنامه ها نیز خبرنگاران حضور نداشتند.  

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه