شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون روابط عمومی استانداری سمنان خبر داد:   
سفر قریب‌الوقوع معاون اول به استان سمنان/ حضور جهانگیری در ایوانکی و آرادان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون روابط عمومی و امور بین الملل حوزه ریاست استانداری سمنان از سفر قریب‌الوقوع معاون اول رئیس‌جمهور به استان سمنان خبر داد.

به گزارش مرآت، حجت‌الله یحیایی معاون روابط عمومی و امور بین الملل حوزه ریاست استانداری سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد: دکتر جهانگیری شنبه هفته پیش رو به این استان سفر می‌کند.

وی با اشاره به اهداف سفر معاون اول رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: قرار است که در این سفر با حضور دکتر جهانگیری چندین پروژه عمرانی غرب استان افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

معاون روابط عمومی و امور بین ‌ الملل حوزه ریاست استانداری سمنان در پاسخ به پرسشی در خصوص پروژه‌های آماده افتتاح این استان گفت: پروژه‌های مختلفی برای افتتاح در سفر معاون اول رئیس‌جمهور آماده شده اما از آنجا که لیست پروژه‌ها هنوز نهایی نشده انشالله لیست پروژه‌ها نیز در اسرع‌وقت به اطلاع مردم استان خواهد رسید.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان یادآوری کرد: معاون اول رییس جمهور قرار است که در جریان این سفر در ایوانکی و آرادان حضور یابد. 

ایسنا

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه