دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در گفتگوی مرآت با منتخب مردم ارومیه مطرح شد؛
سفارتخانه آلمان به لانه جاسوسی تبدیل نشود!/ وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه موضوع جاسوسی سفیر آلمان را پیگیری کنند/ رئیس مجلس باید امید را در دل محرومان زنده کند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
منتخب مردم ارومیه درباره عواقب فعالیت‌های جاسوسی احتمالی در سفارتخانه آلمان هشدار داد.

منتخب مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرآت با تأکید بر این که رصد و برخورد، وظیفه ذاتی وزارت اطلاعات در قبال سفیری است که در جمهوری اسلامی ایران برای بیگانگان جاسوسی کند اظهار داشت: دیگر مجموعه‌های امنیتی و اطلاعاتی از جمله اطلاعات سپاه نیز وظیفه حفظ نظام و انقلاب و آرمان‌های انقلاب و پیگیری و تفحص و رصد و کار کارشناسی در این حوزه را بر عهده دارند.

حجت‌الاسلام سید سلمان ذاکر با یادآوری این مطلب که رهبر معظم انقلاب سال‌هاست بر مسأله نفوذ تأکید دارند گفت: لانه جاسوسی آمریکا به این دلیل تسخیر شد که در ظاهر سفارتخانه به جاسوس‌خانه تبدیل شده بود و اگر امروز هم سفارتخانه آلمان، به لانه جاسوسی تبدیل شده باشد، طبیعی است که فرزندان انقلاب و امام و رهبری، اقدام قاطع خواهند کرد.

ذاکر افزود: فرزندان انقلاب البته مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل می‌کنند و امید می‌رود پیش از اقدامات مردمی، وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه وظیفه خود را به انجام برسانند.

وی تأکید کرد: قوه قضائیه نیز باید در این خصوص هوشمندانه عمل کند.

منتخب مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسشی در ارتباط با ریاست مجلس، با تصریح بر این که کسی باید به عنوان رئیس مجلس انتخاب شود که حضورش در این جایگاه امید مردم و محرومین را به دنبال داشته باشد گفت: رئیس مجلس همچنین باید کسی باید که با دشمنان زاویه مشخصی داشته باشد و محاسبات آنان را به هم بریزد؛ چنین فردی باید رفتاری شجاعانه و انقلابی داشته باشد.

ذاکر با بیان این که رئیس مجلس باید توان همگرا کردن نیروهای مجلس برای کاستن از آلام معیشتی مردم و برداشتن گام‌های مهم در جهت رفع مشکل اشتغال و ازدواج جوانان داشته باشد گفت: به نظر من با این معیار افراد بسیار کمی شایستگی ریاست مجلس را دارند و شاید یک یا دو نفر را بتوان با این مشخصات یافت.

وی افزود: مجلس دهم البته افراد توانمندِ بسیاری دارد اما لازم است در خصوص ریاست مجلس به اتفاق نظر برسیم و انرژی خود را در جای دیگری صرف کنیم.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.