تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

     طی نه ماه سالجاری صورت گرفت؛
سرمایه گذاری چهارهزار میلیارد ریالی در بخش صنعت استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت در نه ماهه سال جاری ، افزون بر ۴۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه صنعت استان صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار مرآت، فرامرز محبوبی معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با اعلام این خبر گفت: در این مدت واحدهای صنعتی استان با سرمایه‌گذاری ۴۱۷۰ میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال حدود ۱۷۲۰ نفر را در استان فراهم آورده‌اند.

 وی تصریح کرد: در نه ماه گذشته برای واحدهای صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده‌اند، سرمایه‌گذاری بالغ‌ بر چهل و یک هزار میلیارد ریال با اشتغال حدود ۴۱ هزار نفر پیش‌بینی شده است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه در نه ماه سالجاری ، ۱۷۷۵ مجوز صنعتی در استان صادر شده است گفت ، ۱۳۳ واحد صنعتی در استان پروانه بهره‌برداری و ۱۶۴۲ واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده‌اند.

فرامرز محبوبی با اشاره به وضع موجود در بخش صنعت استان سمنان اظهار داشت: طی پایش صورت گرفته از واحدهای تولیدی استان تا کنون ۱۸۱۲ واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری و مشغول به فعالیت هستند که با سرمایه گذاری حدود ۵۵ هزار میلیارد ریال منجر به اشتغال بیش از ۵۱ هزار نفر در استان شده اند.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه