شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

سرقت کدهای منبع یکی از زیرمجموعه های آمازون

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
آمازون اعلام کرد سرقت داده های توئیچ از زیرمجموعه های این شرکت حاوی برخی کدهای منبع آن نیز بوده است. توئیچ پلتفرمی برای اجرای زنده بازی های ویدئویی است.

به گزارش مرات، به نقل از رویترز، آمازون مدعی شده در جریان این حمله و سرقت اطلاعات، کلمات عبور، اطلاعات لاگین، کارت های اعتباری و داده های بانکی سرقت نشده اند.

این پلتفرم که توسط کاربران بازی های ویدئویی برای تعامل با دیگر علاقمندان به این بازی ها نیز به کار می رود، مدعی شده که نشت اطلاعات از آن ناشی از خطایی پس از تغییر پیکربندی سرورهای این شرکت است. این تغییرات با هدف ایجاد پایداری بیشتر انجام شده اند، ولی بی دقتی در این زمینه باعث شده تا داده های ذخیره شده بر روی سرورها در دسترس افراد غیرمجاز قرار بگیرند.

توئیچ مدعی است این مشکل تنها برای عده محدودی رخ داده و با این افراد به طور مستقیم تماس گرفته شده است. توئیچ هر روز به طور متوسط بیش از 30 میلیون کاربر دارد. حجم اطلاعات افشاشده بدین شیوه بیش از 125 گیگابایت برآورد شده است. اطلاعات مربوط به درآمدسازترین بازی های توئیچ نیز در این مجموعه در دسترس است.

انتهای پیام/

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.