تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

امام جمعه شاهرود:
نسخه علاج بخش مشکلات کشور به کارگیری نیروی انسانی تواناست/ سربازان دیپلماسی پاسخگوی زیاده خواهی های آمریکا باشند
امام جمعه شاهرود با بیان اینکه سربازان دیپلماسی پاسخگوی زیاده خواهی های آمریکا باشند، گفت: زیاده خواهی، وقاحت و پررویی آمریکا به جایی رسیده است که از سویی تهدید و تحریم می کند و از سوی دیگر بازدید از مراکز نظامی ایران را مطرح می کند.

به گزارش مرآت به نقل از نسل شاهوار، حجت الاسلام عباس امینی امام جمعه شاهرود در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب درخصوص "نسخه علاج بخش مشکلات کشور به کارگیری نیروی انسانی تواناست" گفت: باید چشم ما به نیروی انسانی و منابع داخلی باشد، نمی شود چشم طمع به دشمن و سرمایه آنها داشت، حتی اگر دشمن سرمایه گذاری هم در داخل کشور انجام می دهد به دنبال آن مطامع خود را دنبال می کند.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به حجاج و تاکید معظم له بر مساله فلسطین اظهار کرد: دفاع از فلسطین وظیفه قطعی امت اسلام است، فلسطین مساله قومیت، کشور و یا اشغال یک سرزمین نیست بلکه مساله امت اسلام است.

خطیب جمعه شاهرود افزود: تمام مسائل چند سال اخیر منطقه، راه انداختن گروه های تروریستی و ... تحت الشعاع قرار دادن مساله فلسطین و ایجاد یک حاشیه امن برای اسرائیل بود.

امینی تاکید کرد: نمی شود سرنوشت امت اسلام را جزیره ای کرد و نسبت به مسائل سوریه، عراق، یمن، میانمار و ... بی توجه بود.

وی در ادامه با اشاره به سالگرد قیام 17 شهریور بیان کرد: در این روز عده زیادی از مردم به ضرب گلوله به خاک و خون کشیده شدند اما این قیام سرآغاز شتاب پیروی انقلاب اسلامی شد و سرانجام انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57 به پیروزی رسید.

امام جمعه شاهرود با اشاره به ادعای آمریکا در خصوص بازدید از مراکز نظامی ایران گفت: زیاده خواهی، وقاحت و پررویی آمریکا به جایی رسیده است که از سویی تهدید و تحریم می کند و از سوی دیگر بازدید از مراکز نظامی ایران را مطرح می کند.

امینی ادامه داد: ملت ایران در طول 38 سال روی پای خود ایستاده است و پیشرفت در علوم مختلف نظامی، پزشکی، هسته ای و ... را به دست آورده است و آمریکا آرزوی بازدید از مراکز نظامی ایران را به گور خواهد برد.

وی تصریح کرد: برجام و نکات مثبتی که عده ای اصرار دارند آن را به مردم بقبولانند دشمن را وقیح و پررو کرد و باید همان سربازان دیپلماسی که بر سر میز مذاکره رفتند جوابی محکم به زیاده خواهی های دشمنان بدهند.

خطیب جمعه شاهرود با اشاره به نسل کشی مسلمانان در میانمار و فاجعه ای که افراطیون بودایی رقم زده اند گفت: اقلیتی که سال ها و نسل ها در آنجا بودند با تحریک خانمی که جایزه نوبل را گرفته و بودایی ها را تحریک کرده این همه انسان را جلو چشم دنیایی که سکوت کرده است می کشند، می سوزانند.

امینی افزود: گویا حقوق بشر فقط برای غربی ها و اروپایی هاست و اگر در شرق و کشورهای اسلامی باشد خفه خون می گیرند، این چیزی از وظیفه ما کم نمی کند و ما باید وظیفه خود را انجام دهیم و از حرف ها و تشرهای حقوق بشری غربی ها نترسیم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تبریک عید سعید غدیر و بازخوانی این واقعه گفت: عید غدیر عید امت اسلام است و تنها متعلق به شیعیان نیست و خداوند متعال می خواست که این واقعه تاریخی نه به صورت تئوری و نظری بلکه در جریان یک عملیات به اطلاع همگان رسانیده شود.

انتهای پیام/ع

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه