تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
سخنگوی فدراسیون فوتبال: نام سرمربی تیم ملی امروز اعلام نمی شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سخنگوی فدراسیون فوتبال نسبت به اعلام شدن نام های قلعه نویی و دایی برای سرمربیگری تیم ملی واکنش نشان داد.

به گزارش مرآت، امیر مهدی علوی در گفت و گو با شبکه خبر اظهار داشت: کارهای مربوط به گزینش نهایی سرمربی تیم ملی در مراحل پایانی است و فدراسیون هم طی روزهای گذشته اطلاع رسانی شفافی را ارائه کرده و قطعا موارد رسمی و نهایی انتخاب سرمربی تیم ملی را در روزهای آتی به اطلاع افکار عمومی خواهیم رساند.

وی در خصوص اینکه واقعیت این است که فدراسیون فقط دایی و قلعه‌نویی را به عنوان گزینه داشته است گفت:  در این زمینه هر لحظه ممکن است خبری در فضای مجازی منتشر شود ولی رسانه‌های رسمی و خبرگزاری ها اطلاعات دقیق را به اطلاع مردم تاکنون رساندند. این روزها با انتشار اخبار در فضای مجازی ممکن است فضایی به وجود بیاید که باعث تکذیب برخی اخبار باشیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: قطعا سرمربی تیم ملی ایرانی خواهد بود، ما مربیان بزرگی مثل آقایان مهاجرانی، علی پروین، زنده‌یاد پورحیدری و .... در تیم ملی داشتیم که افتخاری کردند.

وی در خصوص اینکه چه زمانی سرمربی تیم ملی معرفی می‌شود گفت: امروز این اتفاق رخ نخواهد داد و ان‌شالله طی روزهای آتی نام سرمربی تیم ملی به استحضار مردم خواهد رسید.

منبع/شبکه خبر

انتهای پیام/پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه