شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان:    
سامانه جامع مدیریت پسماند صنعتی در سمنان بازنگری می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان گفت: سامانه جامع مدیریت پسماند ویژه واحدهای صنعتی و تولیدی با هم‌اندیشی دستگاه‌های اجرایی در استان بازنگری می‌شود.

به گزارش مرآت، امیر عبدوس  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان، گفت: مکان‌یابی برای مدیریت پسماند ویژه در سمنان در دست بررسی است و با بررسی رویکردهای مختلف برای اجرای طرح‌های زیست محیطی در استان اقدام می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: ساخت شهرک تخصصی بازیافت پسماندهای ویژه اقدام موثر برای رفع مشکلات زیست محیطی در استان سمنان خواهد بود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان ادامه داد: توجه به شاخص‌های اجتماعی  و زیست محیطی برای اجرای طرح‌های مختلف اقتصادی در استان همواره در دستور کار است.

عبدوس اضافه کرد: ۳۵ واحد صنعتی در استان سمنان پسماند لجن سفید تولید می‌کنند که در صورت اجرا نشدن طرح‌های زیست محیطی، این واحدها تعطیل می شوند. 

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان گفت: این اداره کل با ارزیابی‌های دقیق زیست محیطی برای اجرای طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در خدمت فعالان اقتصادی در استان است.

در این نشست در ارتباط با مسایل زیست محیطی و تسریع در اعطای مجوز به فعالان اقتصادی برای سرمایه‌گذاری در استان سمنان بحث و تبادل نظر شد.

ایرنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه