تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

عضو شورای شهر سمنان:
ساختمان شورا باید در اختیار مردم قرار بگیرد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
عضو شورای شهر سمنان با انتقاد از تطویل در احداث ساختمان جدید شورای شهر، تأکید کرد: ساختمان شورای شهر سمنان باید در اختیار مردم قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار مرآت، مجید نظری، عضو شورای اسلامی شهر سمنان در سیصدمین جلسه این شورا با بیان این که از دو سال قبل، موضوع احداث ساختمان برای شورای شهر به منظور انتقال شورا در بودجه پیش‌بینی شده است اظهار داشت: یا ما زیرساختی نداریم و در بودجه کلی‌گویی می‌کنیم یا بودجه بر مبنای زیرساخت‌ها تدوین شده است؛ اکنون دیگر زمان آن نیست که وقتی از شهردار بپرسیم چرا پس از دو سال، ساختمان شورا در بلوار آیت‌الله عالمی احداث نشده است پاسخ بشنویم که کاربری زمین و... مشکل دارد؛ حالت دیگر این است که این پروژه در زمره پروژه‌های مهم برای شهرداری قرار ندارد تا موانع آن را برطرف کند!

نظری با اعلام این مطلب که پیش‌تر در صحن شورا مطرح شده است که ساختمان شورا باید در اختیار عموم مردم قرار بگیرد گفت: اگر احساس می‌کنیم که احداث ساختمان جدید شورا ممکن است به درازا بکشد، فضای سبز یا زمین جنب آن که نمی‌دانم برای آن چه برنامه‌ای درنظر گرفته شده را در اختیار مردم قرار دهیم؛ هرکس که زمین جنب شورا را در اختیار می‌گرفت برای هر سانتی‌متر از آن برنامه‌ریزی می‌کرد؛ زمین حد غربی شورا نباید به این صورت رها شود.

وی در پایان گفت: اگر نتوانیم اطراف خود را مدیریت کنیم، تکلیف مدیریت شمال و جنوب شهر از نگاه مردم روشن خواهد بود.

انتهای پیام/ح

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.