شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان؛    
زورخانه امیرالمومنین(ع) مجن افتتاح شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود از افتتاح زورخانه امیر المومنان(ع) شهر مجن با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مسئولان استانی و شهرستانی خبر داد.

به گزارش مرآت، مجید محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود،  بابیان اینکه در حاشیه سفر معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان به شاهرود، زورخانه امیرالمومنان(ع) شهر مجن در شمال شاهرود افتتاح شد، بیان کرد: این پروژه از محل اعتبارات عمرانی استانی در سال ۹۷ کلنگ زنی و در همین ماه مراحل ساخت آن تکمیل و آماده بهره‌برداری شد.

وی افزود: این زورخانه در دو فاز ساخته‌شده که فاز نخست آن شمال گود، سالن استاندارد، گرمایش، نور، کف‌پوش، سکوی تماشاگران و محل قرارگیری مرشد و ... است که تأمین اعتبار این پروژه از محل اعتبارات استانی و کمک‌های اهدایی وزارت نفت بوده و فاز دوم آن تابستان سال ۹۹ با تجهیز رختکن، سرویس بهداشتی، اتاق مدیریت و ... افتتاح خواهد شد.

رئیس ورزش و جوانان شاهرود همچنین بابیان اینکه ساخت زورخانه امیرالمومنین(ع) مجن تا امروز مجموعاً ۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه داشته است، ابراز کرد: این پروژه در ۵۰۰ مترمربع شامل ۳۱۲ مترمربع در فاز نخست و ۱۸۸ مترمربع در فاز دوم ساخته‌شده است.

محمدی افزود: معاون امور حقوقی و مجلس وزیر ورزش و جوانان به همراه دیگر مقامات شهرستانی و استانی در مراسم افتتاح زورخانه امیر المومنان(ع) مجن حضور داشتند.

مهر

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه