تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    ۸ تغییر در لیست امکانپذیر است؛
زمان ارائه اسامی بازیکنان برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
زمان ارائه اسامی بازیکنان برای حضور در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا مشخص شد.

به گزارش مرآت،روزنامه استاد الدوحه قطر در خبری اعلام کرد باشگاه های حاضر در این فصل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باید لیست اولیه بازیکنان خود را در اواسط ماه آگوست به کنفدراسیون فوتبال آسیا تحویل بدهند. زمان ارائه لیست نهایی هم یک هفته پیش از شروع مسابقات یعنی ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور) اعلام شده است. طبق برنامه، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از ۱۴ سپتامبر آغاز می شود. 

این روزنامه اعلام کرد باشگاه ها مجاز به ثبت و جذب بازیکنان جدید برای تکمیل مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هستند به شرط اینکه تنها هشت تغییر بین لیست اولیه و لیست نهایی ایجاد شود. پنج تغییر به هر دلیل امکانپذیر است و سه تغییر هم مربوط به بازیکنانی است که مصدوم می شوند. 

پیش بینی می شود بازی های مرحله گروهی به صورت متمرکز از ۱۴ تا ۲۹ سپتامبر انجام شود. مراحل یک چهارم، نیمه نهایی و فینال هم به ترتیب ۴ نوامبر، ۲۵ نوامبر و ۵ دسامبر برگزار خواهد شد.

تیم های فوتبال پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو چهار نماینده ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2020 آسیا هستند.

این مسابقات دو هفته برگزار شد اما به خاطر شیوع کرونا، ادامه این رقابت ها لغو شد./مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل