شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

زاهدی: باید تصمیمات سفرهای استانی رئیس‌جمهور هرچه سریع‌تر اجرایی شود

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم کرمان در مجلس ضمن حمایت از سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: باید مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور هرچه زودتر اجرایی شود و زمینه برای این کار باید هرچه‌ سریع‌تر فراهم شود.

به گزارش مرآت؛ محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: سفرهای استانی رئیس جمهور کار بسیار خوبی است و از این طریق مسئولان بهتر می‌توانند در جریان مشکلات مردم قرار گیرند.

وی افزود: اما آنچه که مهم است اجرایی شدن تصمیمات و وعده‌های داده شده در سفرهای استانی است که باید تصمیمات متخذه در این سفرها در کمترین زمان اجرایی شود.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر فاصله اجرای این تصمیمات با زمان اتخاذ آن زیاد شود، ممکن است موجبات بدبینی مردم به دولت را فراهم آورد و لذا تاکید می‌کنم زمینه برای اجرای این تصمیمات از جمله تخصیص اعتبارات و... فراهم شود.

زاهدی خاطرنشان کرد: سفرهای استانی کمک می‌کند دولتمردان بیشتر با مشکلات مردم آشنا شوند و این آشنایی بهتر و بیشتر در اتخاذ تصمیمات دقیق‌تر برای حل مشکلات دولتمردان را یاری می‌کند.

وی در پایان گفت: باید برای سفر رئیس جمهور به هر استان کارگروهی تشکیل و مشکلات مطرح شده و تصمیمات اتخاذشده در آن سفر را جمع بندی کند و در مورد اجرای این تصمیمات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده را مورد پیگیری قرار دهد.

انتهای پیام/

فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.