تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

لیگ قهرمانان آسیا - قطر    
روزنامه الوطن: السد به دنبال گرفتن انتقام از پرسپولیس است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
روزنامه الوطن اعلام کرد تیم فوتبال السد قطر در بازی امروز با پرسپولیس به دنبال گرفتن انتقام سال ۲۰۱۸ از این تیم ایرانی است.

به گزارش مرآت ، تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و السد قطر تاکنون ۶ بار در لیگ قهرمانان آسیا با هم بازی کرده اند. چهار رویارویی دو تیم در سال ۲۰۱۸ رخ داد یعنی سالی که پرسپولیس به عنوان نایب قهرمانی آسیا دست یافت.

در آن سال پرسپولیس و السد دو بار در مرحله گروهی با هم بازی کردند که سهم هر کدام یک برد بود. در مرحله نیمه نهایی و پیش از فینال هم پرسپولیس و السد بار دیگر روبرور هم قرار گرفتند. پرسپولیس با برد در بازی رفت و کسب تساوی در بازی برگشت موفق شد السد را حذف کند و راهی فینال شود.

روزنامه «الوطن» قطر در شماره امروز خود و در آستانه هفتمین تقابل السد و پرسپولیس گزارشی را درباره شرایط دو تیم منتشر کرده است.

در بخشی از این گزارش آمده است: «السد به چنین مسابقات دشواری عادت کرده است. در دو دوره گذشته لیگ قهرمانان آسیا، السد در مرحله نیمه نهایی حذف شد. در سال ۲۰۱۸ این اتفاق مقابل پرسپولیس رخ داد؛ بنابراین السد با ماموریت انتقام از تیم ایرانی در این دوره استثنایی لیگ قهرمانان بازی می کند بخصوص که این فصل از مسابقات با فصل گذشته متفاوت است زیرا به خاطر شیوع ویروس کرونا فقط یک مسابقه برگزار می شود و خبری از بازی رفت و برگشت نیست. بنابراین اشتباه ممنوع و استفاده از فرصت ها ضروری است و هیچ راهی جز برد نیست.»

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه