شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان خبر داد:

رشد 62 درصدی مشارکت مردم استان سمنان در جشن عاطفه‌ها/ مشارکت در جشن عاطفه‌ها مشارکت در رشد علمی دانش‌آموزان است

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از مشارکت 5 میلیارد و 200 میلیون تومانی مردم استان در شور عاطفه‌ها خبر داد و گفت: مشارکت مردم استان سمنان نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 62 درصدی همراه شده است.

به گزارش مرات، علی بحیرایی، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان به مشارکت مردم فهیم استان سمنان برای کمک به تحصیل و رشد علمی دانش‌آموزان در آستانه سال تحصیلی جدید اشاره و تصریح کرد: در شور عاطفه‌های سال جاری هر خانه به یک پایگاه شور عاطفه‌ها تبدیل شد تا دانش‌آموزان از تحصیلات خود بازنمانند.

وی با اشاره به اینکه مشارکت و رشد کمک‌های مردمی ، مشارکت در رشد سطح علمی دانش‌آموزان است، تصریح کرد: مجموع مشارکت‌های مردمی در سرفصل‌های خرید ملزومات آموزشی شامل لوازم‌تحریر، سبد تحصیلی و تأمین تبلت و گوشی‌های هوشمند شده است و این روند با پایش مستمر دانش‌آموزان ادامه دارد.

علی بحیرایی بابیان اینکه مجموع مشارکت‌های مردمی در شور عاطفه‌های سال گذشته به سه میلیارد و 200 میلیون تومان رسید، خاطرنشان کرد: در سال جاری با رشد 62 درصدی به پنج میلیارد و 200 میلیون تومان رسید.

وی بیان کرد: شور عاطفه ها را می توان گامی مهم در راستای کاهش فقر جامعه طی سال های آینده و کمک به خانواده های نیازمند دانست و به خوبی فرهنگ کمک به همنوع در این جشن تبیین می شود.

وی با اشاره به فعالیت بیش از 135 مرکز نیکوکاری در استان سمنان خاطرنشان کرد: سه میلیارد و 140 میلیون تومان از مجموع مشارکت‌های مردمی در شور عاطفه‌های سال جاری از طریق مراکز نیکوکاری به‌صورت نقد و کالا و مابقی مشارکت‌ها از طریق کمیته امداد سراسر استان سمنان جمع‌آوری‌شده است.

شایان‌ذکر است، بر اساس آخرین آمار 6025 دانش‌آموز محصل تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند‌می شوند.

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.