تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رسوای چپ و راست جَلد بیت امام!!!
زمانی را به یاد بیاورید که جریان افراطی التقاطی اصلاح طلب آقای هاشمی را عالیجناب سرخ پوش خطاب می کردند، اما در چند سال اخیر اورا ناجی خوی می دانند ، هرچند این نیز نگاه کا ...

به گزارش مرآت نیوز به نقل از نوبت شما ، زمانی را به یاد بیاورید که جریان افراطی التقاطی اصلاح طلب آقای هاشمی را عالیجناب سرخ پوش خطاب می کردند، اما در چند سال اخیر اورا ناجی خوی می دانند ، هرچند این نیز نگاه کاسب کارانه جریان نفاق به روابط سیاسی می باشد ، در دهه اخیر هم که آقای رفسنجانی مهم ترین جایگاهی که در افکار عمومی داشته نقش اول بودن در جک های سیاسی و دردسر های دیپلماتیک بوده است و به نظر بنده نگاه باند آقای هاشمی به جریان اصلاحات و برعکس حکایت سواری گرفتن از یکدیگر است حال با توجه به مبانی دو جریان سواری بیشتر در گرو مَکر بیشتر خواهد بود .
چندی است این شخصیت رانده شده از جریانات چپ و راست جَلد بیت امام شده است ؟؟؟
نکند می خواهد از شاخه های درخت تنومند خاندان انقلاب دسته تبری فراهم کند برای ریشه ها ؟؟؟
سید حسن از هاشمی پل خواهد ساخت یا هاشمی از سید حسن ؟؟؟

به قول یکی از بزرگان آقای هاشمی امام خامنه ای را رقیب خود می پندارد و تا می تواند به هر چیز چنگ می زند تا محبوبیت کسب نماید و همین امر باعث شده بعد از رانده شدن از جریانات چپ و راست دست به دامن بیت امام شود البته نه برای توبه و بازگشت به جریان اصیل انقلاب بلکه برای اعتبار تراشی برای خود . . .

حال کی تشت رسوایی دیگری از بام سیاست زدگان افتد خدا داند.

 

انتهای پیام/

پایگاه خبری تحلیلی مرآت نیوز استان سمنان

 

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه