دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 رئیس اداره راه وشهرسازی میامی ؛
راه‌های روستایی بخش کالپوش میامی بازگشایی شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس اداره راه وشهرسازی میامی گفت : راه‌های ارتباطی بخش کالپوش که به علت بارش برف و کولاک شدید روزگذشته مسدود شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

به گزارش مرآت ،علی ساغری  با اشاره به اینکه ۲ راهدارخانه در بخش کالپوش وجود دارد،افزود : تمام امکانات و ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شامل  ۲دستگاه بلدوزر،۲دستگاه لودر،۲دستگاه گریدر،یک دستگاه نمک پاش مکانیزه،یک دستگاه یونیماک برفروب،۲دستگاه بنز مجهزبه تیغ و یک خودرو سبک دربخش کالپوش مستقر هستندو در مواقع ضروری از مرکز شهرستان نیز نسبت به اعزام و اضافه کردن ماشین آلات و نیرو اقدام می شود.       

وی با اشاره به اینکه ۱۰ راهدار در راهدارخانه چشمه نی و رضوان مستقر هستند،  افزود: با توجه به کولاک شدید امکان بازگشایی راه های ارتباطی روستاها به سختی انجام می‌شود و گروه‌های برفروب باتوجه به اینکه بیشتر اوقات این منطقه با بارش برف و کولاک همراه است در حال خدمت رسانی هستند.

ساغری  با بیان اینکه مسیر های مواصلاتی بخش کالپوش در فصل زمستان لغزنده است، تاکیدکرد: رانندگان وسایل نقلیه در هنگام رانندگی در این منطقه باسرعت مطمئن حرکت کنند و قبل از انجام سفر در محورهای کوهستانی بویژه بخش کالپوش از وضعیت جوی اطلاع پیدا کرده و زنجیر چرخ و دیگر وسایل سفر را همراه داشته و از سلامت سیستم گرمایشی خودرو اطمینان پیدا کنند تا در جاده گرفتار نشوند.

 بخش کالپوش در شمال شهرستان میامی در منطقه کوهستانی واقع شده و هر سال بارش باران وبرف در این بخش تقریبا از اواسط پائیز شروع می شود.
مجموع راه های شهرستان میامی ۵۷۰ کیلومتر است که حدود۳۴۰ کیلومتر راه روستایی می باشد.
شهرستان میامی با هشت هزارو ۶۰۰ کیلومتر مربع و جمعیت حدود ۴۰هزار تن درشرق استان سمنان واقع است .
بخش کالپوش با بیش از ۲۰ هزارتن جمعیت دارای یک شهر و ۱۱ روستاست.

ایرنا

انتهای پیام/

 
 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.