دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

امام جمعه بیارجمند مطرح کرد:    
راه‌اندازی کارخانه سیمان؛ خواسته مردم بیارجمند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
امام جمعه بیارجمند گفت: درخواست ما از مسؤولان راه‌اندازی کارخانه سیمان بیارجمند است تا بستر اشتغال‌زایی برای جوانان فراهم شود.

به گزارش مرآت، حجت‌الاسلام‌ محمد احمدی با اشاره به مشکلات و معضلات موجود در این استان و به‌ویژه در بیارجمند، اظهار کرد: بخشی از مشکلات موجود در استان مانند گرانی و بیکاری ساختاری کشوری دارد.

امام جمعه بیارجمند ادامه داد: مسؤولان کشور و دولت‌مردان باید تصمیماتی اتخاذ کنند که این مشکلات برطرف شود و به معیشت مردم رونق دهند و معضل بیکاری را از بین ببرند.

احمدی با تأکید بر اینکه مهم‌ترین دغدغه ما و مردم در بخش بیارجمند بیکاری جوانان است، تصریح کرد: کار و شغلی در بیارجمند وجود ندارد که جوانان به آن اشتغال داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه پروژه کارخانه سیمان در بیارجمند نیمه‌کاره رها شده است، اضافه کرد: توجهی به تکمیل این پروژه توسط مسؤولان ذی‌ربط نشده است و مردم تمایل دارند که این پروژه زودتر به پایان برسد و مشکل بیکاری جوانان رفع شود.

امام جمعه بیارجمند با بیان اینکه این شهر در حال خالی شدن است، تصریح کرد: علت اصلی آن به نبود زیرساخت‌های کار و اشتغال در این منطقه برمی‌گردد و این معضل بسیار آزاردهنده شده است.

احمدی تأکید کرد: استاندار سمنان و فرماندار و سایر مسؤولان فعال در حوزه صنعت و تولید چاره‌ای برای رفع این معضل بیندیشند و در این زمینه تدبیر لازم داشته باشند. 

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی کارخانه سیمان می‌تواند بیارجمند را زنده کند، اظهار کرد: درخواست ما از مسؤولان راه‌اندازی این کارخانه است تا بستر اشتغال‌زایی برای جوانان فراهم شود. 

فارس

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.