تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
راه‌اندازی قطارآمبولانس با نگاه ملی در سمنان ضرورت دارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: قطارآمبولانس با نگاه ملی باید در استان سمنان ایجاد شود .

به گزارش مرآت،  محمد اطهری مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: در نشست با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: اجرای طرح قطارآمبولانس می‌تواند در خدمات رسانی هرچه بهتر به مصدومان تاثیر قابلتوجهی داشته باشد.

او افزود: بیش از ۶۵ درصد از راه‌های اصلی و ۷۰ درصد از راه‌های فرعی استان سمنان تحت پوشش اورژانس سمنان است.

اطهری یادآور شد: متوسط آمار زمان رسیدن نیرو‌های اورژانس استان سمنان بر بالین مصدومان و بیماران در حوزه‌های مختلف از متوسط استاندارد در نظر گرفته شده پایین‌تر است که این امر نشان از دغدغه‌مندی کارکنان این بخش خدمات رسان است.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اضافه کرد: راه اندازی پایگاه اورژانس در شهرک صنعتی سمنان در دستور کار است و در هفته‌های آینده مکاتبه‌هایی با مسئولان مربوط در این حوزه انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 

باشگاه خبرنگاران

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه