تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان سمنان انتخاب شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
همت هادیان با کسب ۱۴ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان سمنان انتخاب شد.

به گزارش مرآت،مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های همگانی استان سمنان با حضور حسین دهقان سرپرست دبیری فدراسیون ورزش‌های همگانی، مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و سایر اعضا در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

سه نفر کاندیدای ریاست هیات ورزش‌های همگانی استان سمنان بودند که ۲ نفر قبل از برگزاری انتخابات انصراف دادند.

حسین زیاری، ابوالقاسم مزارعه و همت هادیان کاندیدای ریاست ورزش‌های همگانی استان سمنان بودند که زیاری و مزارعه انصراف دادند.

انتخابات هیات ورزش‌های همگانی استان سمنان با ۱۴ رای دهنده برگزار شد که نتیجه آن ۱۴ رای به نفع هادیان بود.

حسین دهقان سرپرست دبیری فدراسیون ورزش‌های همگانی در این مجمع گفت: مادران در خانواده‌ها در ترویج ورزش در راستای حفظ سلامتی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی تاثیر بسزایی دارند.

او با اشاره به سیاست‌های فدراسیون ورزش‌های همگانی اضافه کرد: پرداختن به رشته‌های پرمخاطب در بین جوانان و نوجوانان یکی از هدف‌های این فدراسیون ورزشی است.

دهقان گفت: دوره‌های آموزشی به جز دوره عملی مربی‌گری تا پایان سال ۹۹ توسط این فدراسیون ورزشی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

سرپرست دبیری فدراسیون ورزش‌های همگانی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان‌های کشور، دوره‌های دانش‌افزایی و آموزشی فدراسیون این رشته ورزشی به شکل آنلاین و با کمترین هزینه برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه دوره‌های مورد نیاز هیات ورزش‌های همگانی استان‌ها با هماهنگی فدراسیون این رشته ورزشی به صورت مجازی برگزار می‌شود تصریح کرد: هیات‌های استانی از ظرفیت‌های موجود برای ارتقا جایگاه و ترویج رشته‌های وابسته به ورزش همگانی در بین اقشار مختلف تلاش کنند.

مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نیز در این مجمع گفت: ترویج ورزش همگانی بر سلامت جامعه تاثیرگذار است و دستگاه‌های اجرایی با افزایش هماهنگی و تعامل با این هیات ورزشی در تحقق این مساله اثر بخش عمل کنند.

او افزود: ورزش همگانی در توسعه شور و نشاط اجتماعی تاثیرگذار است که فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن مدنظر هیات این رشته ورزشی باشد.

انتهای پیام /

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه