تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    
ذوب‌آهن صدرنشین اشتباهات داوری شد/ سطح داوری‌های لیگ پایین است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: متاسفانه در همین دو هفته اول رقابتها ۴ امتیاز حساس را اشتباهات داوری از تیم ما گرفت تا بیشترین امتیاز را در بین ۱۶ تیم از دست داده باشیم.

به گزارش مرآت،  ابراهیم تقی پور مربی تیم فوتبال ذوب آهن که تیمش در تبریز و برابر ماشین سازی در حالی به تساوی یک-یک رسید که ۹۵ دقیقه ۱۰ نفره بازی کرد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم ما بازی خوب و شجاعانه‌ای را در زمین حریف انجام داد و در حالی که شایسته پیروزی و کسب ۳ امتیاز بود، به تساوی در خانه حریف رسید. گرچه این نتیجه خوب است، اما حق ما نبود و باید از تبریز با ۳ امتیاز خارج می‌شدیم.

وی بیان داشت: اگر قرار باشد جدولی از اشتباهات داوری و تیم‌هایی که با ضرر از این اشتباهات امتیاز از دست می‌دهند را درست کنند، ذوب آهن با ۴ امتیاز صدرنشین این جدول خواهد بود. این انصاف نیست که تنها در همین دو هفته ابتدایی ۴ امتیاز را به دلیل اشتباهات داوری از دست بدهیم.

مربی تیم ذوب آهن گفت: در حالی که هفته اول باید مقابل فولاد پیروز می‌شدیم با اشتباه محرز داور در دقیقه ۹۷ پیروزی را با مساوی تعویض کردیم و هفته دوم هم با اشتباه داور در دقیقه یک ۱۰ نفره شدیم.

تقی پور تاکید کرد: البته ما نمی‌گوییم این اشتباهات عمدی است و تاکید می‌کنیم داوران اشتباه می‌کنند، اما متاسفانه تا امروز همه اشتباهات به ضرر ما تمام شده است. این داوری‌ها در حد لیگ برتر نیست و امیدوارم داوران محترم و زحمتکش از هفته‌های آینده با دقت بیشتری در سوت خود بدمند.

وی در ادامه بیان داشت: با اینکه از دقیقه یک ۱۰ نفره شدیم، اما با این وجود تیم ما جسورانه و شجاعانه بازی کرد و بیشتر از ۹۰ دقیقه با یک بازیکن کمتر به تیم میزبان فشار آوردیم و این نشان از قدرت تیم ما دارد.

مربی سبزپوشان تاکید کرد: حتی وقتی در دقایق پایانی بر خلاف جریان بازی گل هم خوردیم، تمرکزمان از دست نرفت و با یک بازیکن کمتر در خانه حریف توانستیم این گل را جبران کرده و از حیثیت ذوب آهن دفاع کنیم.

تقی پور گفت: ۲ امتیاز از ۲ بازی هفته اول ایده آل نیست اما با این همه اشتباهات داوری که به ضرر ما بود، باز هم نتیجه بدی برای ما به حساب نمی‌آید.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.