شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

دبیر هیات دو و میدانی استان سمنان:

دونده استان سمنان مقام سوم مسابقات نونهالان کشور را کسب کرد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دبیر هیات دو و میدانی استان سمنان گفت: محمد بهروز جعفری چاشمی مقام سوم مسابقات دو و میدانی نونهالان کشور در ماده یکهزار و ۵۰۰ متر را کسب کرد.

به گزارش مرآت، یاسر خورشیدی در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: اولین مرحله مسابقات دوومیدانی نونهالان کشور در حالی برگزار شد که جعفری چاشمی توانست مقام سوم کشور را از آن خود کند. 

وی ادامه داد: این مسابقات یکروزه منطقه ای با حضور ورزشکارانی از استان‌های سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، مازندران و گیلان، در شهر گرگان در استان گلستان برگزار شد. 

خورشیدی اظهار داشت: هیات استان سمنان درخواست میزبانی مرحله دوم مسابقات را به فدراسیون ارسال کرده است که در صورت توافق فدراسیون دو و میدانی، این میزبانی به استان داده می‌شود. 

وی افزود: مسابقات استعدادهای برتر مهم‌ترین برنامه آینده این هیات است که در بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود و جعفری چاشمی، ورزشکار هم استانی در این مسابقات حضور پیدا می‌کند. 

دبیر هیات دو و میدانی استان سمنان گفت: در مسابقه استعدادهای برتر، سه نفر برتر هر منطقه شرکت دارند که این مسابقه به میزبانی مجموعه تخصصی دوومیدانی آفتاب انقلاب در تهران برگزار می‌شود. 

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.