تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

دلخوری کی روش از برخی شایعات بوجود آمده
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، برخی افراد مُخِل آسایش این تیم شده‌اند.

به گزارش مرآت به نقل از تسنیم، کارلوس کی‌روش پس از حضور در کشورمان در مورد اردوی پرتغال تیم ملی فوتبال ایران گفت: در خصوص اردوی پرتغال قبلاً توضیح داده‌ام اما این اردو باعث شد تا اتحاد تیم ما بیشتر شود و بتوانیم روحیه تیمی را بسازیم. ما در این اردو فرصت داشتیم تا عملکرد 10 بازیکن را مورد بررسی قرار دهیم. این بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و من از این مسئله خوشحالم.

برخی افراد مُخِل آسایش تیم ملی شده‌اند
وی درباره سفرش به آفریقای جنوبی و اینکه قرار است تیم ملی با آفریقای جنوبی و زیمبابوه بازی کند، خاطرنشان کرد: این مسائل حقیقت دارد. متأسفانه افرادی هستند که همچنان به حرف زدن‌شان ادامه می‌دهند. شرایط کنونی کم‌کم دارد از دست خارج می‌شود و افراد زیادی هستند که با صحبت‌کردن‌شان مُخِل آسایش تیم ملی می‌شوند. این یکی از مسائلی است که باید در خصوص آن با کفاشیان صحبت کنم.

زمان آن رسیده تا جلسه‌ای با کفاشیان داشته باشم
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: راهی که ما با تیم ملی طی می‌کنیم راه سختی است اما برخی افراد با صحبت‌های‌شان می‌خواهند حرکت ما را کند کنند. اشخاص متعددی در خصوص بازی با زیمبابوه و آث میلان صحبت می‌کنند. همچنین افرادی هستند که در مورد اسپانسرها اظهارنظر می‌کنند. به همین منظور زمان آن رسیده است تا با کفاشیان جلسه بگذارم.

با طرح اخبار نادرست در رسانه‌ها به دنبال شهرت هستند
کی‌روش با انتقاد از نحوه اطلاع‌رسانی اخبار تیم ملی به رسانه‌ها یادآور شد: به هیچ عنوان به گمانه‌زنی‌ها و شایعات توجهی ندارم و شما هم نباید توجه داشته باشید. متأسفانه افرادی هستند که در صحبت با رسانه‌ها یکسری برنامه‌ها و اخباری را تشریح می‌کنند که واقعیت ندارد. این افراد در واقع هنرپیشه هستند و دنبال به شهرت رسیدن بوده و خواهند بود. شخصاً خسته شده‌ام از بس که این بازیگران سینما را دیدم.

وی ادامه داد: کار شما اشتباه اشت که به این افراد گوش می‌کنید و تا زمانی که شما به این اخبار توجه دارید وضعیت به همین شکل خواهد بود.

اخبار تیم ملی در پرتغال دقیق و درست در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت
سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سؤال که چه افرادی در تیم ملی باید پاسخگوی خبرنگاران باشند، گفت: پاسخ این سؤال را تنها رئیس فدراسیون باید بدهد. من یک صحبتی می‌کنم و از شما می‌خواهم به آن توجه لازم را داشته باشید. در اردوی پرتغال دیدید چقدر خوب ثابت کردیم که می‌شود کار حرفه‌ای انجام داد؟‌ همه شما ملاحظه کردید اخبار تیم ملی چقدر دقیق و درست در اختیار خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها قرار داده می‌شد؟ هر روز عکس و اخبار و گزارش‌های مختلف از تیم ملی در اختیار خبرگزاری‌ها قرار داده می‌شد و ما در اردوهای آینده هم می‌توانیم این کار حرفه‌ای را انجام دهیم.

از انتشار برخی شایعات بسیار، بسیار ناراحتم
کی‌روش با ابراز ناراحتی از شایعاتی که در خصوص بازی‌های دوستانه تیم ملی و انتخاب دستیارانش در رسانه‌ها مطرح می‌شود، گفت: بسیار، بسیار ناراحتم. متأسفانه افرادی که در این موارد اخبار را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهند دنبال منافع شخصی خود هستند. شما رسانه‌ها که این افراد را می‌شناسید، نام آنها را اعلام کنید. مشکل اینجاست که بعضی از شما خبرنگاران زیاد اخبار خصوصی را می‌شنوید و چون زیاد می‌شنوید مدام در حال گمانه‌زنی و شایعه‌سازی هستید! من اصلاً موافق اینطور مسائل نیستم.

وی درباره مسئله حق پخش تلویزیونی هم خاطرنشان کرد: این مسئله به من ارتباطی ندارد و جزئی از مسئولیت کارم نیست! پس به هیچ وجه درباره آن نباید نقطه نظرم را بگویم.

هیچ چیز را از رسانه‌ها پنهان نمی‌کنیم
سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به سوال تسنیم مبنی بر اینکه آیا غیر از بازی با کره‌جنوبی برنامه دیگری در اردوی تهران تیم ملی گنجانده شده، اظهار داشت: ما تلاش می‌کنیم تا این کار را انجام دهیم اما اصحاب رسانه باید مطلع باشند که هیچ چیز را از آنها پنهان نمی‌کنیم و اگر خبری باشد به آنها اطلاع می‌دهیم. ما نمی‌توانیم مانند اظهارنظرهایی که در چند وقت گذشته مطرح شده صحبت کنیم. شما به عنوان رسانه باید بدانید افرادی هستند که فقط می‌خواهند در عکس حضور داشته باشند و یک طوری نشان بدهند که هستند، در حالی که هیچ کمکی به تیم ملی نمی‌کنند.

چیزی برای پنهان کردن نداریم
کی‌روش ادامه داد: رسانه‌ها هر بار که نظرات این افراد را منعکس می‌کنند به نوعی به آنها اعتبار می‌بخشند. خیلی ببخشید که از این جمله استفاده می‌کنم اما در این مسئله شما (رسانه‌ها) مقصر هستید. شما هستید که به این افراد که هیچ اطلاعی از تیم ملی ندارند اعتبار می‌بخشید. اگر سؤالی در خصوص تیم ملی دارید باید با فدراسیون صحبت کنید. باز هم تأکید می‌کنم ما برای پنهان کردن چیزی نداریم.

وی درباره شیوع ویروس کشنده ابولا در آفریقا و اینکه آیا این مسئله می‌تواند در برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی در آفریقای جنوبی اثرگذار باشد، تأکید کرد: ابولا فقط مربوط به آفریقا نیست بلکه سراسر جهان دچار آن هستند اما ما بهتر است به جای مسائلی که خارج از کشور است، درباره مسائل درون تیم ملی، باشگاه و فوتبال ایران دغدغه داشته باشیم.

نمی‌توانم در مورد وینگادا صحبت کنم
سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا ماندن و یا رفتن نلو وینگادا به نظر او بستگی دارد و اینکه آیا بهتر است سرمربی تیم المپیک تغییر پیدا کند یا خیر، گفت: من نمی‌توانم در این خصوص اظهارنظری کنم اما به این فکر می‌کنم که چرا تا 15 روز قبل از بازی‌های آسیایی اینچئون حتی سن بازیکنان را نمی‌دانستند و اطلاع نداشتند که قرار است چه بازیکنانی با تیم اعزام شود؟ چرا در تک تک اردوها کل بازیکنان حاضر نمی‌شدند؟

باید از وینگادا حمایت شود!
کی‌روش ادامه داد: به نظر من باید از وینگادا حمایت کامل انجام دهیم تا بتواند تیم ایران را به المپیک برساند. از وینگادا برای حضور در ایران دعوت شد تا بتواند تیم را به المپیک برساند. حضور در بازی‌های آسیایی جزو برنامه‌های او نبود مثل من که حضور در بازی‌های غرب آسیا جزو برنامه‌هایم نبود و فقط توانست به ما کمک کند.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر مهمترین دغدغه ما باید این باشد که با آمادگی کامل تیم ایران به المپیک برود. البته در همین اردوی پرتغال تیم ملی چند بازیکن تیم المپیک در تیم بزرگسالان حضور داشتند که باید در اینگونه موارد بنشینیم توافق کنیم و راهکارهای مناسبی پیدا کنیم که نهایتش صعود به المپیک شود.

کی‌روش همچنین در گفت‌وگو با دوربین‌های تلویزیونی درباره قطعی شدن بازی ایران و کره و اردوی تیم ملی در آفریقا اظهار داشت: حتما با کره‌جنوبی یک بازی تدارکاتی انجام خواهیم داد بعد از آن اردوی آفریقا را در پیش خواهیم داشت که طبق برنامه حتماً به آنجا خواهیم رفت.

دید ما به آینده بسیار امیدوارکننده و مثبت است
سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا برنامه‌ریزی‌های لازم برای این بازی و اردوی آفریقا انجام شده است، گفت: من برنامه‌هایم را با فدراسیون هماهنگ کرده‌ام و امیدوارم اجرا شود. دید ما به آینده بسیار امیدوارکننده و مثبت است و امیدوارم در این مورد با مشکلات مالی مواجه نشویم.

کی‌روش همچنین درباره مشکلات به وجود آمده برای بعضی از بازیکنان تیم ملی در خصوص باطل شدن کارت معافیت از سربازی آنها نیز تصریح کرد: نمی‌دانم این اتفاقات تا چه حد از لحاظ روحی روانی تأثیر منفی روی این بازیکنان بگذارد اما مطمئناً برنامه‌های ما را دچار خلل خواهد کرد. باید همراه فدراسیون راهکاری برای حل این مشکل بیاندیشیم.

وی در پایان از نتایج کاروان اعزامی پاراآسیایی به اینچئون ابراز خرسندی کرد و موفقیت‌های این کاروان را به جامعه ورزش تبریک گفت.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه