دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل حج و زیارت استان سمنان؛
دفاتر زیارتی استان سمنان ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی دریافت کردند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل حج و زیارت استان سمنان گفت: ۲۰ دفتر زیارتی استان سمنان هرکدام به مبلغ ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و در مجموع ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی دریافت کردند.

به گزارش مرآت، خلیل دلپاک روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: دفاتر زیارتی و مدیران کاروان‌ها قشر آسیب پذیر محسوب می‌شوند و در مدت شیوع کرونا و تعطیلی سفرهای زیارتی حج و عتبات عالیات درآمدی نداشتند.

وی افزود: به مدیران کاروان‌ها نیز تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال تسهیلات حمایتی تعلق گرفت که استقبال از این تسهیلات به دلیل مبلغ پایین، زیاد نبود.

دلپاک گفت: به منضور حمایت از دفاتر زیارتی، مجوز نقل و انتقال اسناد حج عمره و تمتع به آنان سپرده شد و بابت هر انتقال مبلغ ۱ میلیون ریال درآمد کسب می‌کنند.

وی ادامه داد: تمامی استان‌ها در این مدت با جمع‌آوری کمک‌های نقدی، به زلزله‌زدگان سی سخت کمک کردند و کارگزار زیارتی استان سمنان نیز با وجود آسیب از کرونا، مبلغ ۵۰ میلیون ریال کمک کردند.

مدیرکل حج و زیارت استان سمنان گفت: متقاضیان اعزام به حج تمتع تمامی هزینه‌های سفر خود را پرداخت کردند و آموزش‌های لازم را به صورت مجازی دریافت کردند و روحانیان همچنان با ساخت کلیپ در فضای مجازی به آموزش افراد مشغول هستند.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.