تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

دبیر خانه صنعت و معدن استان:
دغدغه تامین مواد اولیه تولیدکنندگان سمنانی برطرف شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دبیر خانه صنعت و معدن استان سمنان گفت: دغدغه تامین مواد اولیه تولیدکنندگان استان سمنان با تامین نقدینگی و کاهش کاغذبازی‌های اداری برطرف شود

به گزارش مرآت، عبدالحمید دربانیان دبیر خانه صنعت و معدن استان سمنان گفت: جولان دلالان در بازار مواد اولیه تولید کالا چالشی اساسی است و بسیاری از کاسبان تحریم با انباشت مواد اولیه، مانع ورود به موقع این محصولات به بازار می‌شوند.

وی خاطر نشان کرد: کاسبان تحریم با انباشت و احتکار مواد اولیه در یکسال اخیر در افزایش قیمت بسیاری از محصولات داخلی تاثیرگذار بودند و باید دولت و دستگاه قضا با این سودجویان برخورد قاطعی داشته باشد.

دبیر خانه صنعت و معدن استان سمنان ادامه داد: تاثیر قوانین غیرکاربردی بر اقتصاد کشور کمتر از تحریم و فشارهای خارجی نیست و در یکسال گذشته اثرهای منفی کاغذبازی اداری بر اقتصادی کشور ملموس بوده است.

دربانیان تصریح کرد: کمبود نقدینگی برای خرید مواد اولیه از سوی صاحبان برخی از واحدهای تولیدی با توجه به افزایش چهار برابری قیمت دلار در ۱۸ ماه اخیر در بازار کشور محسوس است و روند اعطای تسهیلات سرمایه در گردش برای رونق تولید در سمنان ادامه یابد.

وی اضافه کرد: صنعت در سال‌های گذشته در حصار رویه‌های غیراصولی قرار گرفته است و کاغذبازی‌های اداری بسیاری از فعالان اقتصادی را برای سرمایه‌گذاری در بخش صنعت دلسرد کرده است.

دبیر خانه صنعت و معدن استان سمنان گفت: ظرفیت‌های اشتغالزایی در سمنان قابل توجه است اما تاکنون اقدام جدی برای توسعه‌ بخش‌های مختلف اقتصادی از جمله معدن استان انجام نشده است.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه