تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس هیأت هاکی استان:    
دعوت ۶ هاکی‌باز سمنانی به اردوی تیم ملی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس هیأت هاکی استان سمنان گفت: ۶ هاکی‌باز این استان به اردوی تیم ملی در پاکستان دعوت شدند.

به گزارش مرآت، حسین شهریاری رئیس هیأت هاکی استان سمنان، گفت : مسابقات هاکی رده سنی امیدهای قهرمانی کشور به پایان رسید و ۶ هاکی‌باز استان سمنان به اردوی تیم ملی در پاکستان دعوت شدند.

رئیس هیأت هاکی استان سمنان ادامه داد: مسابقات آسیایی امیدها به میزبانی عمان در آینده برگزار می‌شود و سمنان ظرفیت برخورداری از سه نماینده در ترکیب اصلی تیم ملی را دارد.

شهریاری با تأکید بر اینکه هاکی ورزش اول استان سمنان است، تصریح کرد: این رشته ورزشی از لحاظ مالی باید بیشتر حمایت شود؛ چون یک ورزش تیمی است.

وی ادامه داد: بازیکنان خوبی در رشته هاکی در استان سمنان فعالیت دارند و برخی از آنها عناوین قهرمانی کشور و قهرمانی در مسابقات جهانی را یدک می‌کشند و باید از آنها حمایت صورت گیرد.

رئیس هیأت هاکی استان سمنان با اشاره به اینکه یک زمین چمن غیراستاندارد در اختیار هاکی‌بازان این استان است و چمن معمولی در آن نصب شد، اضافه کرد: باید چمن استاندارد در این زمین نصب شود.

ورزش اول استان سمنان اعتبار مالی ندارد

شهریاری با بیان اینکه هیأت هاکی استان سمنان اصلاً اعتباری ندارد، تصریح کرد: گاهی اوقات کمک‌هایی از طرف وزارتخانه و اداره کل ورزش و جوانان استان صورت می‌گیرد و بعضی اسپانسرها هم به ما کمک می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه هاکی ورزش پرهزینه‌ای است، ادامه داد: در ورزش هاکی کار با وجود یک توپ راه نمی‌افتد و به چوب و وسایل دیگر نیز احتیاج است.

رئیس هیأت هاکی استان سمنان بیان کرد: تجهیز یک بازیکن یک میلیون تومان و تجهیز دروازه‌بان حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه دارد تا حداقل امکانات را در اختیار داشته باشند.

شهریاری با بیان اینکه جمعیت هاکی‌بازان استان سمنان به ۲۰۰ نفر می‌رسد، خاطرنشان کرد: هاکی‌بازان در تمام رده‌های سنی در این استان فعال‌ هستند و در بخش بانوان هم بعد از یک توقف زمانی دوباره کار آغاز شده است.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه